Artykuły

regały sklepowe używane

Pomysł na sklep i wybór regałów

Category: Handel

Moje miasto ogłosiło niedawno konkurs na najlepszy pomysł na sklep, który mają tu otworzyć we wrześniu. Sklep ma sprzedawać artykuły papiernicze, jednak jego właścicielką jest pewna artystka, która nie chce, aby sklep wyglądał tak samo, jak wszystkie inne.

Regały sklepowe używane wyglądają jak nowe

regały sklepowe używaneW ramach mojego projektu poszłam do paru miejsc oferujących tanie meble sklepowe, ale nie znalazłam niczego ciekawego. Poprosiłam znajomych o pomoc i wskazali mi jeszcze jeden sklep, który sprzedaje używane wyposażenie sklepów. Poszłam tam poszukać inspiracji. W środku zaczepił mnie bardzo miły chłopak, który zaoferował, że pokaże mi, gdzie można znaleźć wytrzymałe regały sklepowe używane przez krótki okres, a co za tym idzie – wyglądające na zupełnie nowe. Żaden z nich jednak mi się nie spodobał, więc spytałam go, czy mają na allegro regały sklepowe. Chłopak niechętnie potwierdził, ale przyznał, że tutaj kupiłabym je taniej. Podziękowałam mu za radę, wyjaśniając, że nie chcę niczego kupić, tylko oglądam oferty, ponieważ muszę zaprojektować wnętrze sklepu pewnej artystki. Chłopak – okazał się, że ma na imię Maciej – zainteresował się i stwierdził, że możemy wspólnie pooglądać oferty na różnych stronach internetowych i razem coś wymyślić. Zgodziłam się i cały wieczór spędziliśmy na wymyślaniu wymarzonego wnętrza. Dogadywaliśmy się na tyle dobrze, że wygraliśmy ten konkurs, a gdy chciałam podzielić się z nim nagrodą, niestety nie chciał przyjąć. Ale za to podsunął pomysł wspólnego biznesu – będziemy wymyślać aranżacje sklepów. Spodobał mi się ten pomysł i założyliśmy razem firmę, która dobrze prosperuje już od pięciu lat, a Maciej stał się moim najlepszym przyjacielem i doradcą, nie tylko w sprawach zawodowych. Wspólnie zaprojektowaliśmy również nasze mieszkania oraz zrobiliśmy remont generalny w domu jego rodziców.

Obecnie wciąż nie brakuje nam zleceń, ale gdy tylko znajdę chwilę czasu, odwiedzam sklep tej artystki, od której zaczęła się moja przygoda z projektowaniem. Mam duży sentyment do tego miejsca, a właścicielka zawsze ma dla mnie jakieś zniżki.

LEAVE A REPLY