Artykuły

posadzki kamienne

Posadzki kamienne elementem wystawy

Category: Budownictwo

Dzień dobry Wszystkim. Chciałabym opowiedzieć Wam o mojej ostatniej inspirującej wizycie w pewnym miejscu. Jakieś trzy tygodnie temu wybrałam się do Warszawy, żeby zobaczyć jak wygląda pierwszy w Europie Wschodniej showroom laminam.

Posadzki kamienne pasowały do reszty wystawy

posadzki kamienneZapewne zastanawiacie się co to takiego jest? Otóż showroom laminam to nic innego jak obiekt, pomieszczenia, które prezentują produkt jakim jest laminam. Jest to surowiec, z którego produkowane jest bardzo wiele rzeczy do naszych domów. Między innymi takich jak blaty kuchenne, podłogi, różnego rodzaju płyty i wiele innych. Można zobaczyć tam trwałe posadzki kamienne z Warszawy. Mnie w szczególności zainteresowały blaty laminam. Bardzo spodobało mi się to, że można wybrać indywidualną kolorystykę. Tych opcji jest tak wiele, że każda osoba znajdzie coś dla siebie. Można powiedzieć, że są wszystkie kolory obowiązujące w przyrodzie. Od tych jasnych, beżowych, aż po ciemne. Co mi się najbardziej podobało w samym showroom? To, że naprawdę wygląda to bardzo dostojnie i elegancko. Widać, że jest to bardzo dobra jakość. Spieki kwarcowe ( z tego tworzony jest laminam ) robią doskonałą robotę. Lubię odwiedzać takie miejsca z bardzo wielu powodów, jednym z nich jest to, że stanowią niesamowitą inspirację, w momencie, gdy kreuje swój dom. Z drugiej strony jest to możliwość poznania nowych ludzi. Wymienienia się kontaktami, umiejętnościami. A to zawsze jest cenne. Kiedyś Braian Tracy powiedział, że dużo bardziej istotne jest to kogo znasz, niż to co realnie wiesz sam. I to prawda. Mi się to zawsze sprawdza. Wychodzę z założenia, że kontakty są kluczowe w każdym dosłownie aspekcie życiowym.

To one pozwalają nam się rozwijać na każdej płaszczyźnie naszego życia. Nie tylko w tym obrębie jak strefa biznesowa, ale przede wszystkim, także tej jakość naszego życia.

LEAVE A REPLY