Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Postanowiłam otworzyć sklep internetowy i sprzedaję filtry, maty i włókniny
mata filtracyjna

Postanowiłam otworzyć sklep internetowy i sprzedaję filtry, maty i włókniny

Category: Handel

Nigdy nie sądziłam, że będę prowadziła sklep internetowy. Życie zweryfikowało moje plany. Kiedyś marzyłam o tym żeby zostać księgową. Od małego lubiłam matematykę. Nigdy nie sprawiała mi ona problemów.

Sprzedaję maty filtracyjne

mata filtracyjnaW liceum udzielałam nawet korepetycji. Skończyłam studia i poznałam nawet na nich miłość mojego życia. Z mężem szybko wpadliśmy sobie w oko. On tak samo jak ja był dobry z matematyki i postanowiliśmy nawet założyć swoje biuro rachunkowe. W zawodzie pracowałam trzy lata. Kiedy zaszłam w ciąże nie mogłam się przemęczać i wpadłam na pomysł sklepu internetowego. Z mężem mieszkaliśmy w domku. Mąż przeznaczył na mój biznes pomieszczenie gospodarcze trzymam w nim filtry kasetowe i nie tylko. Udało mi się znaleźć dobrego dostawcę, który posiadał sprzęt, który mnie interesował. Zamówiłam od niego sprawdzone filtry kieszeniowe. Filtr kartonowy był polecany przez specjalistów. Producent zatrudniał najlepszych pracowników, którzy wiedzieli jak prawidłowo wykonywać wszystkie materiał. Najbardziej zdziwiła mnie cena. Solidna mata filtracyjna kosztowała bardzo niewiele a jej jakość była na wysokim poziomie. Miałam możliwość przed zamówienie zobaczyć na własne oczy każdy materiał. Producent wysłał mi filtry i włókninę do domu, żebym mogła je sobie na spokojni obejrzeć i zapoznać się z ich właściwościami. Włóknina filtracyjna bardzo mi się spodobała i zdecydowałam się złożyć spore zamówienie. Sklep internetowy zaczęłam prowadzić w ciąży. Była to dla mnie odskocznia od wszystkiego. Praca nie wymagała ode mnie dużego zaangażowania. Raz w miesiącu zamawiałam towar. Z tygodnia na tydzień miałam coraz więcej zamówień. Jak urodziłam dziecko mąż pomagał mi w wysyłce.

Generalne moje dziecko poszło już do przedszkola a ja na pewno nie wrócę już do księgowania dokumentów do rodzinnej firmy. Rozwinęłam mój biznes i planuję wkrótce otworzyć sklep stacjonarny. Jestem zadowolona bo nie spodziewała się, ze uda mi się osiągnąć taki sukces.

LEAVE A REPLY