Artykuły

Potrzebowałam zaprojektować dom

Category: Biura projektowe

Przez kilka lat pracowaliśmy z mężem zagranicą. Odkładaliśmy dzięki temu pieniądze na budowę własnego domu. Teraz mogliśmy wreszcie zjechać do kraju i zająć się budową domu. Oczywiście musieliśmy zacząć od najbardziej podstawowych rzeczy, mianowicie projektu domu. Zależało nam na czymś dużym i przestronnym, a przy tym innowacyjnym i nowoczesnym.

Kto w Toruniu zaprojektuje dom?

projekty domów toruńNie chcieliśmy korzystać z żadnych gotowców. Mieliśmy dosyć innowacyjne potrzeby i zależało nam na czymś, co będzie w pełni do nich pasowało. Musieliśmy więc znaleźć kogoś, kto wykonuje profesjonalne projekty domów Toruń to miejscowość, w której udało nam się znaleźć bardzo dobrego architekta. Był to doświadczony architekt, który od wielu lat specjalizował się w projektowaniu budynków mieszkalnych. Na swojej stronie internetowej pokazywał bardzo ładne portfolio. Jego projekty bardzo nam się spodobały, dlatego zdecydowaliśmy się z nim skontaktować. Jeszcze tego samego dnia udało nam się z nim spotkać. Od razu podpisaliśmy umowę, a architekt wziął się za zbieranie informacji odnośnie naszego budżetu oraz potrzeb i preferencji. Już kilkanaście dni później wstępny projekt był gotowy. Ponownie spotkaliśmy się z tym architektem, żeby porozmawiać o projekcie i wprowadzić do niego ewentualne poprawki. Okazało się, że przygotował on dla nas bardzo udany projekt, który nam się spodobał.

Od razu mogliśmy zabrać się do jego realizacji. Całe szczęście szybko udało się załatwić wszelkie formalności i mogliśmy już przejść do budowania naszego mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z zatrudnionego architekta, który naprawdę szybko i przede wszystkim profesjonalnie wykonał dla nas projekt domu. Poleciałam go kilku koleżankom, które również miały w niedalekiej przyszłości budować własny dom.