Artykuły

medycyna estetyczna

Potrzebuję pomocy przy medycynie estetycznej

Category: Praca

Mój salon kosmetyczny prowadzę w centrum Bydgoszczy na jednej z najbardziej ruchliwych ulic. Mój salon jest znany w całym województwie. Medycyna estetyczna, którą oferuję wykorzystuje najnowsze technologie, które są cenione wśród wszystkich moich klientek.

Praca – medycyna estetyczna i jej usługi

medycyna estetyczna

Codziennie mam po kilka klientek zapisanych na botox. Ostatnio się zaniepokoiłam, ponieważ musiałam odmówić kilka wizyt. Nie miałam już czasu w grafiku a klientek było zdecydowanie za dużo. Stwierdziłam, że już najwyższy czas, by zatrudnić kosmetyczkę. Chcę aby to była osoba, która wykona wszystkie zabiegi na ciało i nie będę musiała jej szkolić. Osoba taka również musi znać wszystkie zabiegi na twarz i wykonywać je doskonale. Umieściłam zatem ogłoszenie w internecie na jednym ze znanych bydgoskich portali i czekałam na odzew. Zgłosiło się mnóstwo dziewczyn, które wykonywały zabiegi na ciało oraz miały ogromne doświadczenie. Z całej listy zgłoszeń wybrałam kilka osób, które wydały mi się najbardziej ciekawe. Rozmowy przeprowadzałam osobiście. Jedna z dziewczyn, mimo iż napisała, że wykonuje samodzielnie zabiegi na twarz nie miała zupełnie żadnego doświadczenia, więc jej od razu podziękowałam. Jedna z dziewczyn, Kasia robiła już botox, ponieważ pracowała w salonie, w którym jest specjalistyczna medycyna estetyczna Bydgoszcz  i tam nabrała sporego doświadczenia. Znane są jej również wszelkie zabiegi na twarz i doskonale potrafiła wszystkie opisać. Byłam pod wrażeniem, ponieważ również znała wszystkie możliwe zabiegi na ciało.

Wiedziałam, że Kasia jest dziewczyną, którą muszę zatrudnić do swojego salonu. Zaproponowałam jej od razu umowę o pracę i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Teraz mogę zapisywać wszystkie zainteresowanie zabiegami w moim salonie klientki. Będzie nam się dobrze razem pracowało.

LEAVE A REPLY