Artykuły

Praca na pół etatu i sprzedaż paneli

Category: Usługi

Rok temu urodziłam córkę Elę. Mąż pracuje jako przedstawiciel handlowy niestety nie mam możliwości żeby wrócić do pracy na cały etap. Mąż często wyjeżdża. Niestety rejon, który obsługuje to cały kraj. Co innego gdyby jeździł tylko po miejscowości Częstochowa.

Panele dekoracyjne 3D do mieszkania

panele dekoracyjne 3DWówczas miała bym szanse na zatrudnienie na cały etat. Moglibyśmy się z z mężem wymieniać opieką. Na zmianę zawozić lub odbierać córkę ze żłobka a tak wszystko będzie na mojej głowie. Wybrałam dla córki żłobek i po drodze zauważyłam informacje, że w lokalu w galerii handlowej mają otworzyć sklep budowlany. Był podany numer więc postawiłam zadzwonić i podpytać czy poszukują pracowników na pół etatu. Na moje szczęście odpowiedz była pozytywna. Pani właścicielka poprosiła żebym wysłała swoje dokumenty na adres mailowy. Postanowiłam od razu po powrocie wysłać swoje dokumenty. Trzeba od razu działać w takich sytuacjach. W sklepie będzie można kupić tyn trawertyn. Jest to najlepszy materiał polecany przez specjalistów. Właścicielka zamówiła także tynki dekoracyjne i piękne panele. Najbardziej spodobały mi się solidne panele dekoracyjne 3D, które chętnie wykorzystam w swoim mieszkaniu. Panele Loft System tez są piękne ale nie będą pasowały do mojego wystroju. Tynki Luxmal maja dojechać w ciągu tygodnia. Dostałam już ulotki i katalogi żeby się ze wszystkimi informacjami zapoznać. Dostałam prace, właścicielka jest bardzo miła i od razu zaczęła mi mówić jakie będą moje obowiązki. Mąż postara się zorganizować z kierownikiem, żeby miał teren bliżej w domu, żeby więcej mi pomagać przy dziecku.

Jestem zadowolona, że będę miała swoją prace i będę niezależna finansowo. Ja będę pracować od poniedziałku do piątku i będę miała wolne weekendy. Już nie mogę się doczekać pierwszych dni w pracy.

LEAVE A REPLY