Artykuły

urządzenie transportu bliskiego

Praca w biurze a naprawa HDS

Category: Praca

Pracuję w firmie budowlanej w dziale administracji i pilnuję żeby wszystkie dokumenty były prawidłowe. Podpisuje umowy z kontrahentami. Przygotowuje dokumenty na przetargi. A także w mojej kompetencji jest pilnowanie stanu technicznych na każdy sprzęt który kupiliśmy lub który wynajmujemy.

Naprawa wózków transportu bliskiego musi być profesjonalna

urządzenie transportu bliskiegoCo roku muszę dzwonić po specjalistę, który przeprowadza konserwacje na nasze maszyny. Właśnie zbliża się ten czas więc muszę umówić się na dokładny termin. Wolę szybciej się umówić bo często specjalista ma wiele zleceń i nie zawsze może do nas przyjechać. Konserwacja żurawi musi być przeprowadzana w odpowiednim czasie tak samo jak konserwacja suwnic. Jeśli konserwacja żurawi nie zostanie przeprowadzona, nie powinniśmy nimi przeprowadzać żadnych prac. Specjalista ma bardzo zapełniony grafik. Aktualnie ma kilkanaście zgłoszeń na naprawę różnych maszyn. Naprawa urządzeń transportu bliskiego zajmie mu dwa dni i nie może jej przełożyć. Naprawa hds jest wpisana na weekend ponieważ musi podjechać do klienta do innego miasta. Naprawa żurawia w firmie budowlanej zapisana jest na czwartek i jak się okazało piątek w przyszłym tygodniu ma wolny i mógłby do nas przyjechać. Poprosił aby przygotowała wszystkie dokumenty techniczne dla sprzętów. Konserwacja żurawi musi zostać wpisana w odpowiednią książkę. Tak samo jak konserwacja suwnic. To ważne do ewentualnych kontroli, które co jakiś czas są przeprowadzane w firmach. Czasem te kontrole są niezapowiedziane i gdy brakuje odpowiednich wpisów to firma może płacić kary. Dlatego ja muszę tego wszystkiego pilnować.

Nadszedł piątek i specjalista przyjechał do firmy punktualnie. Bardzo lubię współpracować z tym panem Markiem. Konserwację przeprowadza u nas od kilku lat i zawsze na bardzo wysokim poziomie.

Więcej o naprawie HDS na www.gscs.pl

LEAVE A REPLY