Artykuły

hotel

Praca z konferencjami- hotel na Mazurach

Category: Praca

Od siedmiu lat pracuję jako przedstawiciel handlowy dla jednej z największych w kraju firm spedycyjnych. Dwa lata temu zmienił się właściciel i od tego czasu moja praca nabrała swoistych rumieńców.

Konferencje i darmowy hotel na Mazurach

hotel

Nasz nowy szef regularnie funduje nam konferencje na Mazurach. Na początku podchodziłem do pomysłu bardzo sceptycznie. Bałem się (zresztą nie jako jedyny), że na przykład  przyjdzie nam płacić za tani hotel Mazury. Poza tym dla każdego z nas konferencje były formą przymusowych, bezpłatnych godzin. Wszystko okazało się jednak dużo piękniejsze niż się spodziewaliśmy. Po pierwsze za uczestnictwo w konferencjach mieliśmy płacone normalne dniówki. Po drugie pobyt na Mazurach w całości, od początku do końca, był opłacony przez szefa. Wreszcie po trzecie nasze pobyty w Mrągowie zawsze były niesamowicie udane. Generalnie same konferencje były tylko pewnego rodzaju przykrywką. Odbywały się między godziną dziesiątą a dwunastą i to wszystko. Reszta czasu była do naszej własnej dyspozycji. Zwiedzaliśmy więc te piękne Mazury, pływaliśmy po jeziorach, jeździliśmy na grzyby, spływy kajakowe i tak dalej. Wieczorami najchętniej spędzaliśmy czas przy ognisku a część z nas na dyskotekach. Poza tym bardzo popularne było spa. Nawet ja starałem się chociaż raz w ciągu całego wyjazdu skorzystać.

Tak więc cały ten nasz nowy szef okazał się bardzo przyjaznym facetem. Na początku wyjazdy dla mobilizacji były obowiązkowe aby zachęcić nas do wzajemnego poznania się. Teraz już nie muszą być obowiązkowe bo każdy z nas i tak chętnie tam jeździ.

LEAVE A REPLY