Artykuły

Precyzyjne pranie mebli tapicerowanych

Category: Motoryzacja

Chyba każdy z nas niejednokrotnie musiał czyścić swoją kanapę ponieważ wylało mu się na nią np. coś słodkiego. Tym bardziej jeśli mamy małe dzieci to wiemy, że Kubek nie Kapek Nie do końca jest taki wspaniały. Słodkie soki lub herbata bardzo często lądu ją czasami na naszej nawet nowej kanapie. Zazwyczaj czyści my ją od razu lecz po kilku próbach wygląda nie estetycznie.

Ile kosztuje czyszczenie kanapy?

pranie mebli nowy sączZabrudzony dywan i poplamiona kanapa to problem nie jednego z nas. Najgorszą opcją jest moment, w którym kupimy nową kanapę, a dziecko od razu nam ją po plami. Oczywiście próbujemy sami dobrać różnego rodzaju plamy na naszej kanapie czy też ulubionym fotelu lecz to nie zawsze przynosi oczekiwany efekt. Po kilku takich sytuacjach nasza Kanapa niestety nie wygląda estetycznie wręcz brzydko. Jeśli stać nas na nową kanapę to zazwyczaj po prostu ją wymieniamy. Lecz jeśli nie mamy na to pieniędzy możemy po prostu zlecić wypranie naszej starej kanapy. Na szczęście całej Polsce działa bardzo dużo firm, które profesjonalnie zajmują się praniem Tapicerki zarówno samochodowej jak i mebli domowego użytku czyli właśnie kanap. Zazwyczaj ogłaszają się oni na różnych stronach internetowych. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło pranie mebli Nowy Sącz. Od razu wyświetli się cała lista firm, które cieszą się dobrą opinią wśród swoich klientów.

Bardzo często po różnego rodzaju imprezach nasza Kanapa ulega przy brudzenia. Mając nowe ciemnym kolorze jest także możemy przywrócić naszą kanapę. Na szczęście szamponów do Mebli tapicerowanych jest bardzo dużo w sprzedaży. Jeśli jednak samodzielny czyszczenie takich Mebli nie przynosi większych rezultatów to możemy to zlecić firmie, która się tym profesjonalnie zajmuje. Za około 300 400 zł nasza Kanapa ponownie może wyglądać jak nowa. Takie firmy czyszczą także dywany.