Artykuły

Strony internetowe

Przedstawiciel firmy projektującej strony internetowe

Category: Praca

Jako przedstawiciel handlowy pracuję od trzech lat. Obsługuję całą Częstochowę, ale niebawem mam przejąć inne wojewódzkie miasta. Bardzo dobrze mi idzie, dlatego dostane więcej regionów w przyszłości. Firma, dla której pracuję wykonuje projektowanie storn i właśnie te usługi oferuję naszym klientom.

Profesjonalna sprzedaż stron internetowych

Strony internetowePracy mam sporo, ponieważ w Częstochowie i okolicach jest bardzo dużo firm, którym oferuję nasze strony internetowe na sprzedaż. Zainteresowanie jest ogromne, zwłaszcza, że zlecenia są wykonywane w błyskawicznym tempie i klienci otrzymują swoje strony www w terminie nie dłuższym niż dwa dni robocze. Firma zatrudnia wykwalifikowanych webmasterów, którzy robią projektowanie stron i firma działa bardzo prężnie. Razem ze mną pracuje jeszcze czterech przedstawicieli handlowych, którzy obsługują zupełnie inne regiony. Mamy rzecz jasna narzucone targety, ale złożone strony internetowe Częstochowa sprzedają się rewelacyjnie, więc ich wykonanie nie stanowi żadnego problemu. Wożę ze sobą zawsze laptopa, w którym mam przykładowe strony internetowe i pokazuję je klientom. Nasi webmasterzy są bardzo zorganizowani i potrafią działać pod presją czasu, co jest dodatkowym atutem naszej firmy. Jako przedstawiciel świetnie sobie radzę i codziennie przywożę do firmy wiele zleceń na projektowanie stron. Niebawem będzie konkurs na najlepszego przedstawiciela w naszej firmie, więc się staram, aby wygrać. Podobno przewidziana jest solidna premia i jakieś upominki.

Sprzedaję strony internetowe z ogromnym zaangażowaniem, co w firmie jest bardzo doceniane. Jak dostanę kolejne regiony to na pewno wzrośnie mi target. Wiem, że będę jeszcze lepiej sprzedawał strony www, ponieważ będzie więcej klientów. Lubię swoją pracę i się w niej realizuję. Planuję pracować tutaj do końca.

LEAVE A REPLY