Artykuły

motoreduktory

Przedstawiciel handlowy producenta motoreduktorów

Category: Handel

Nazywam się Włodzimierz i jestem przedstawicielem handlowym. Pracuję dla przedsiębiorcy i bardzo cenię sobie tę pracę. Sprzedaję motoreduktory i obsługuję całe województwo kujawsko pomorskie. Każdy nasz motoreduktor ma dobrą cenę, dzięki czemu współpracujemy z wieloma klientami.

Sprzedając motoreduktory

motoreduktoryNiedawno sprzedałem nowemu klientowi motoreduktory walcowe w ilości pięciu sztuk i był to bardzo dobry wynik. Ten sam klient później jeszcze zamówił u mnie motoreduktory ślimakowe, dzięki czemu bardzo szybko wykonałem miesięczny target. Raz w miesiącu jest spotkanie podsumowujące dla wszystkich przedstawicieli handlowych. Wtedy szef ustala na jaki motoreduktor jest w danym miesiącu największy target i staramy się właśnie tego typu motoreduktory sprzedawać w najwyżej ilości. Ja o wyniki nie muszę się obawiać, ponieważ zawsze wykonuję plan. W tym miesiącu sprzedałem liczne motoreduktory walcowe i mogłem już być spokojny. A dzięki temu, że jeszcze klient wziął motoreduktory ślimakowe to podwyższyłem swoją prowizję. Każdy motoreduktor ma ustaloną z góry cenę, od której przysługuje ma pięcioprocentowe wynagrodzenie. Jeżeli wykonam miesięczny target, to takie oprocentowanie wzrasta do siedmiu procent. Lubię sprzedawać motoreduktory, ponieważ jest na nie ogromne zainteresowanie wśród klientów. Praca jest lekka i przyjemna. Każdy motoreduktor ponadto posiada gwarancję od naszego producenta, co jest cenione wśród wszystkich klientów. Wiedzą, że kupując nasze motoreduktory nabywają sprzęt najwyższej jakości, który jest niezawodny.

 

Niebawem mamy wprowadzić ofertę na nowe motoreduktory, co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ wiem, że dzięki temu sprzedaż jeszcze wzrośnie. Chciałbym dostać większy obszar, więc pod koniec miesiąca porozmawiam na ten temat z szefem.

Więcej informacji w linku motoreduktory – sempolska.com.pl

LEAVE A REPLY