Artykuły

pokoje

Przeprowadzam się do Kudowy, szukam pokojów

Category: Biznes

Postanowiłam zmienić swoje życie. Do tej pory pracowałam w korporacji w dużej firmie jako główna księgowa. Moja firma bardzo dobrze mi płaciła. Miałam sporo obowiązków ale nie przeszkadzało mi to.

Znajomy oferuje pokoje

pokojeRok temu byłam za wakacjach zagranicznych. Poznałam bardzo przystojnego mężczyznę i to on wpłynął na moja zmianę. Do tej pory praca była dla mnie najważniejsza a od kiedy go poznałam to przewartościowałam moje życie. Patryk mieszka w pięknej miejscowości. Kudowa Zdrój była mi znana. Kiedyś byłam tam na wycieczce klasowej i bardzo mi się podobało to miasto. Kudowa dobrze mi się kojarzyła więc jak dowiedziałam się w trakcie rozmowy od Patryka, ze jest z tego miasta to wiedziałam że na pewno się dogadamy. Nie sądziłam, że ta znajomość tak mi pozytywnie namiesza w życiu. Patryk prowadzi w Kudowie pensjonat. Pensjonaty w Kudowie są poszukiwane przez turystów z różnych regionów naszego kraju jak i klientów z zagranicy. W pensjonacie, który jest prowadzony przez Patryka są apartamenty z bardzo dobrym wyposażeniem. Apartamenty są dosyć drogie. Zazwyczaj wynajmuje je osoby z zagranicy lub właściciele firm. Pokoje są dostępne w różnych cenach i są bardziej dostępne dla zwykłych klientów. Noclegi muszą być odpowiednio zareklamowane żeby klienci chcieli spać w danym hotelu czy o pensjonacie. Patryk zna się na tym biznesie do apartamenty u niego można wynajmować od pięciu lat. Patryka od dłuższego czasu namawia mnie żebym rzuciła Warszawę i przeprowadziła się do niego do Kudowy. Na początku trochę zwlekałam. Chciałam się z nim lepiej poznać ale ostatecznie stwierdziła, ze nie mam czasu na wątpliwości.

Kudowa została moim miastem. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Żałuje jedynie, że tak długo się wahałam i zwlekałam mój wyjazd z Warszawy.

Więcej na http://www.willa-sudety.pl

LEAVE A REPLY