Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Przeprowadzka z powodu nowej pracy – projektowanie wnętrz w Gdańsku
projektowanie wnętrz

Przeprowadzka z powodu nowej pracy – projektowanie wnętrz w Gdańsku

Category: Usługi

Zmiany potrzebne są każdemu. Życie w monotonii potrafi przytłoczyć, ale szczerze mówiąc, trochę się obawiam przed moimi zmianami, które mają nastąpić w moim życiu. Dostałam pracę, i to teraz trójmiasto będzie moim nowym domem.

Projektowanie wnętrz to moje powołanie

projektowanie wnętrz Okazało się, że tu mają o wiele większe zapotrzebowanie na projektowanie wnętrz i właśnie Gdańsk wybrałam jako moje nowiutkie miasto. No i poza tym będę mogła sprawdzić się w nowej roli, jaką jest home staging, o której też marzyłam. W mojej miejscowości pracę miałam niezwykle rzadko i miałam już dosyć kąśliwych uwag moich rodziców, że chyba jednak źle wybrałam kierunek studiów. To zawsze mnie bolało, jak słyszałam takie komentarze, bo architekt wnętrz to było moje powołanie, a moja rodzina nie potrafiła zrozumieć, że da się z tego wyżyć. Od dziecka interesowało mnie to, w jaki sposób można meblować, układać różne dodatki i przedmioty w domu. Zawsze wszystko przestawiałam w swoim pokoju i co tydzień robiłam tam jakieś zmiany. Przynosiłam sobie kwiatki z ogrodu, ustawiałam lustra dla zwiększenia przestrzeni optycznie. Lubiłam też upiększać wnętrze różnymi świeczkami. Tak, moje powołanie to rekomendowane projektowanie wnętrz w Gdańsku i gadanie rodziców tego nie zmieniło. Trochę się zdziwili i nie patrzyli przychylnie na to, że ich opuszczam, ale tylko w ten sposób mogę się spełnić. Nabrałam odwagi i wcale nie boję się zacząć wszystkiego od nowa w innym mieście. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo podekscytowana, bo w końcu będę miała prawdziwą pracę, z której zarobię sobie lepiej niż u nas. Mało kto może pracować w zawodzie, tylko najbardziej ambitnym się udaje. Dlatego ja, jako projektant wnętrz w Gdańsku, będę się bardzo starała, aby szef i klienci byli ze mnie zadowoleni.

Będę wykonywała pracę najlepiej jak potrafię, a mojej rodzinie będzie wstyd, że mi tak docinała i nie wierzyła, że sobie poradzę z moim wymarzonym zawodem.

LEAVE A REPLY