Artykuły

Przetarg na małą architekturę miejską: stojaki na rowery

Category: Usługi

Niedawno rozpoczęłam pracę w Gminie Miejskiej. Jest to moja pierwsza praca i bardzo się nią stresuję. Chciałabym dobrze wypaść. Tymczasem ledwo rozejrzałam się w swoich obowiązkach, a już dostałam do wykonania bardzo ważne zadanie. Mam zorganizować przetarg, którego przedmiotem będzie mała architektura miejska pętli miejskiej.

Przetarg na stojaki rowerowe

stojaki na roweryCelem przetargu jest wyłonienie firmy, która dostarczy i zamontuje zamawiane meble miejskie w najniższych cenach. W ramach przetargu mają być zakupione ławki miejskie bez oparcia do zamontowania na przystankach, tablice informacyjne oraz ławki z oparciami rozstawione w pasie drogowym pętli, kosze, popielnice i latarnie. Pętla autobusowa graniczy z parkiem, do którego w ramach przetargu mam zamówić ławki parkowe oraz śmietniki. Pomiędzy pętlą, a parkiem mają stanąć metalowe stojaki na rowery oraz słupki wraz z barierami łańcuchowymi. Na pętli miejskiej znajduje się punkt sprzedaży biletów, kiosk, bar, poczekalnia i toaleta. Wspomniane wcześniej jednostki mieszczą się w jednym budynku, do którego w ramach przetargu mam zamówić meble do galerii handlowych, czyli ławki, stoliki, kosze na śmieci odpowiednio dostosowane i pasujące do w miarę eleganckiego wnętrza budynku. Ze względu na komfort oczekujących pasażerów, meble te mają być nie tylko ładne, ale i wygodne. Korzystać z nich będą również klienci baru, w związku z tym, muszą być łatwe do utrzymania w czystości. Ten przetarg jest moim pierwszym przetargiem. Co prawda kieruje mną Pani Elżbieta, jednak nie sprawdza dokładnie przygotowywanych przeze mnie dokumentów.

Przetargami dotychczas właśnie Pani Elżbieta się zajmowała, jednak ona niedługo odchodzi na emeryturę i to ja mam przejąć jej obowiązki. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła żadnego błędu, bo jeszcze nie przedłużą mi umowy na okres próbny.

LEAVE A REPLY