Artykuły

folia stretch

Remont pokoju i folia stretch

Category: Dom i ogród

Wraz z nadejściem wiosny, postanowiłam coś zmienić w swoim otoczeniu, a jak wiadomo najłatwiej jest zmienić coś w swoim wyglądzie na przykład możemy zmienić fryzurę, albo zmienić styl ubierania się i tak dalej, albo też można zmienić wnętrze swoich pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu.

Folia stretch bardzo dobrze przyczepia się do podłogi

folia stretchJa wybrałam tą drugą opcję. Postanowiłam dokonać remontu w swojej sypialni. I tak też zaczęłam pracę od pomalowania ścian. Jak do tej pory miałam ściany w kolorze białym, a teraz postanowiłam trochę zaszaleć i wybrać jakiś żywy kolor. Ale trudno było mi się zdecydować, miałam ze sklepów różne katalogi kolorów i miało mi to ułatwić wybór, ale było ich tam tyle i to w różnych odcieniach, że nie potrafiłam się zdecydować. W związku z tym dałam sobie odpocząć od tego wybierania koloru i zabrałam się za przygotowywanie podłoża do malowania. Wyniosłam najpierw wszystkie meble, a potem przystąpiłam do zabezpieczania mojej podłogi, to jest bardzo ważne, gdyż mam panele drewniane i nie chce ich w żaden sposób uszkodzić. Dlatego potrzebna była mi folia stretch, gdyż bardzo dobrze przyczepia się do podłogi i chodzenie po niej nie spowoduje jej przesunięcia. Ale nie mogłam przecież użyć foli spożywczej, gdyż się do tego nie nadawała.

Najlepsza jest w takiej sytuacji folia stretch maszynowa jest ona dość szeroka i wystarczy ją rozwinąć. Musiałam także zabezpieczyć moje okno oraz żyrandol, ale w tym celu potrzebna mi była folia stretch jumbo, z uwagi na bardzo łagodną jej strukturę. Farbę wybrałam losowo.

Więcej na temat folii stretch można znaleźć na: www.stretchpack.pl

LEAVE A REPLY