Artykuły

Rowerek dla dziecka

Category: Rodzice i dziecko

 

Jestem szczęśliwym ojcem Kacperka. Ostatnio kiedy przeglądałem swój kalendarz, zorientowałem się, że zbliżają się jego trzecie urodziny. Byłem tym bardzo podekscytowany. Postanowiłem wymyślić wyjątkowy prezent dla swojego dziecka. Jako że Kacperek jest bardzo ruchliwym dzieckiem, zadecydowaliśmy z żoną, że sprawimy mu w ramach prezentu urodzinowego rowerek z pedałami.

Mały rowerek dla trzylatka

rower z pedałami dla 3 latkaRazem z żoną dość długo staraliśmy się o dziecko. Dlatego też kiedy Kacperek pojawił się na świecie, uznaliśmy to za cud. Byliśmy niezwykle szczęśliwi. Spędzaliśmy z nim każdą wolną chwilę. Był i jest ona dla nas wielką pociechą. Rośnie jak na drożdżach! Z niedowierzaniem patrzę na to, jak szybko mój synek rośnie. Ostatnio, kiedy zerknąłem do kalendarza, zorientowałem się, że niedługo mój Kacperek skończy trzy latka. Dlatego też zacząłem myśleć nad tym, jaki podarek mógłbym mu sprawić. Jest on bardzo aktywnym dzieckiem, dlatego też w oko wpadł mi rower z pedałami dla 3 latka. Znalazłem go w jednym ze sklepów internetowych. Był on bardzo polecany przez innych rodziców, dlatego też od razu zagadałem do swojej żony i wspólnie podjęliśmy decyzję o jego zakupie. Nie był to drogi sprzęt, a z pewnością mógł dostarczyć naszemu synkowi bardzo dużo radości. Dlatego też nie wahałem się dłużej i dokonałem zakupu. Szybko sfinalizowałem transakcję dzięki błyskawicznej płatności i mogłem już tylko oczekiwać wizyty kuriera.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od trzecich urodzin mojego synka Kacperka, jestem bardzo szczęśliwy. Głównie z tego powodu, że sprawiliśmy mu z małżonką świetny prezent. Rowerek z pedałami bardzo przypadł mu do gustu. Bardzo często wybieramy się na wspólne spacery, na których Kacperek doskonali jazdę otrzymanym od nas rowerkiem.