Artykuły

rower elektryczny

Rowery elektryczne i ich strona internetowa

Category: Usługi

Pewien sklep zaproponował mi wykonanie strony internetowej. W porządku, zwłaszcza, że sklep był z rowerami, a ja jestem zapalonym kolażem. Na stronie musiałem umieścić przede wszystkim rowery focus, oraz wszystkie możliwe ich rodzaje.

Moja pasja i  moja praca – rowery elektryczne

rower elektryczny

Zarówno górskie, krosowe, uliczne, miejskie i inne. W ogóle rowery focus zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród moich znajomych, których spotykałem na ścieżkach rowerowych. Sam w swojej historii rowerowej miałem kilka marek, ale rowery focus były tą marką, która przewijała się najczęściej. Druga sprawa to miałem na stronie umieścić informacje na temat czym są rowery elektryczne, tutaj muszę przyznać, że nigdy rower elektryczny mnie nigdzie nie wiózł bezpośrednio nigdzie. Jednak te rowery elektryczne często pojawiały się na ścieżkach rowerowych, czasami korzystały z nich osoby starsze, ale też młodych cyklistów widziałem jak taki rower elektryczny obsługiwali. Co ciekawe, na początku myślałem, że te stylowe rowery elektryczne są montowane przez amatorów mechaniki. Wiadomo, leniwy człowiek szybko wymyśli sposób, by jak najmniej się narobić, jak najmniej pedałować. Jednak okazało się, że ten rower elektryczny to całkiem sprytne urządzenia. Musiałem trochę o nich poczytać, aby strona mogła zaciekawić widzów. Właśnie ten rower elektryczny zainspirował mnie do głównego layoutu strony. Myślę że wszystko wyszło całkiem zgrabnie. A warto dodać, że te rowery elektryczne mają fajny system hamulcowy i tu mówię o hamulcach kleszczowych. Przede wszystkim jest to firma magura hs11, naprawdę porządny system.

Zastanawiałem się nad zamontowaniem magura hs11 do swojego roweru, ale ja mam hamulce tarczowe i póki co im ufam najbardziej. Jednak te magura hs11 są naprawdę porządne. Stronę jutro oddam wam do testów.

LEAVE A REPLY