Artykuły

backyard cartel

Rozwożąc ciuchy marki Backyard Cartel

Category: Usługi

Ostatnio to już w ogóle pracowałem jako kierowca w hurtowni ciuchów. Generalnie to jeździłem po sklepach dla młodzieży i takie popularne, chyba bo ja się nie znam, marki woziłem.

Marka Backyard Cartel to idealny pomysł na prezent

backyard cartelGeneralnie, jak się dowiedziałem od córki to firma backyard cartel to jedna z najbardziej popularnych. Mówiła, że jej chłopak ma czapkę z daszkiem ciuchy marki backyard cartel i jego koledzy mu zazdroszczą. Ok, mi koledzy zazdrościli, jak potrafiłem jedną ręką pieniek rozbić. Zawoziłem też koszulki, które promuje mojej córki ulubiony piosenkarz, ale nie powiem jak się nazywa, bo nie pamiętam. W każdym razie to koszulka KOKA, nazwa kojarzy mi się bardzo przyjemnie. Ta koszulka KOKA to pewnie od kakao, a ciepłe kakao, jest bardzo fajne. Oglądałem i muszę przyznać, że koszulka KOKA jest całkiem fajna. Może kiedyś sobie taką sprawię. W każdym razie nie uwierzycie, ale jeszcze teraz na mojej głowie jest czapka mitchell and ness, wygodna czapka z daszkiem idealnie mi się sprawdza kiedy jadę pod słońce. Nie lubię okularów przeciwsłonecznych, a czapka mitchell and ness naprawdę daje radę. Wkrótce zbliżają się święta i jadąc tak od sklepu do sklepu, zacząłem się zastanawiać, jaki prezent mogę córce sprawić. Doszedłem do wniosku, że carhartt koszulka będzie najlepszym wariantem. Widziałem historię przeglądania na swoim komputerze i te carhartt koszulka bardzo często wyskakiwała w wyszukaniach. Więc jestem przekonany, że córka mi podpowiadała właśnie co mam jej kupić na gwiazdkę. Syn wprost mi powiedział, że jak marka odzieży, to tylko cayler and sons.

Widział taką czapkę z rękami myszki miki i mu się to bardzo podobało, akurat jak podjechałem do sklepu to mu taką czapkę marki cayler and sons kupiłem. I fajnie się złożyło, że w tym kursie załatwiłem im podarunki.

LEAVE A REPLY