Artykuły

catering

Sala weselna i catering wykonana przed wedding planerra

Decydując się na moje usługi – a wedding plannerem jestem już o wielu lat, wszystkie młode pary są przeze mnie kompleksowo obsłużone. Zależy mi na tym, aby wszyscy byli zadowoleni z wysokiej jakości moich usług a także ewentualnie polecali mnie swoim znajomym.

Catering i dobra uroczystość

catering Często dostaję pytania jak najlepiej jest wykonać ozdoby do sali weselnej, aby wyglądała ona na spersonalizowaną lecz z klasą. Odpowiadam, że nie ma jednego sposobu. Sala weselna nie każda jest taka sama. Wszystko zależy od tego na jaką liczbę osób planujemy uroczystość oraz czym jest motyw przewodni. Często jest tak, że dobra restauracja dopasowuje się do wizji młodych – potrafią podawać dania z ozdobami bądź w kolorach motywu przewodniego wesela. To ważne, bowiem zarówno młodzi jak i goście widzą, że to nie jest tylko zwykły znakomity catering z pomorza ale od początku do końca zaplanowana uroczystość, gdzie nie am miejsca na przypadek bądź coś negatywnego. Coraz więcej osób wybiera się nad morze – króluje Gdańsk jednak inne rejony województwa pomorskiego także są chętnie wybierane. Co sprawia, że restauracja akurat w takim miejscu jest chętniej wybierana? Przede wszystkim świeżość składników. Jeśli na weselu pojawiają się ryby są to te przysłowiowo prosto z kutra. Od razu czuć ich lepszy, świeży smak. Młodzi zauważają także, że miejsca na wesele przypominające sale konferencyjne także wyszły z mody. Teraz szaleją klasyczne wnętrza, jednak z mnóstwem drobnych dodatków nadających charakteru. Odchodzi się już od wielkich lalek czy ozdób rodem z remizy.

Wszystko ma swój czas i wychodzi na to, że te obciachu się już skończyły a moja branża nadal będzie przeżywać rozkwit. Wierzę, że moja pasja i zaangażowanie w weselne projekty sprawiła, że pary przeżyły niezapomniane zaślubiny i są szczęśliwi.

LEAVE A REPLY