Artykuły

Serwis sprzętu budowlanego w Lublinie

Category: Budownictwo

Sprzęt marki CASE jest często wykorzystywany na budowach, ponieważ ma dobrą opinię wśród fachowców. Mimo jego niezawodności, czasami może przydać się serwis. Pracuję w województwie lubelskim, dlatego zawsze odwiedzam wtedy serwis w Lublinie. Moje wrażenia są raczej pozytywne, dlatego jeśli chcesz coś wymienić w maszynie, możesz się tam udać.

Lubelski serwis maszyn

CASE LublinMaszyny marki CASE, na przykład ładowarki lub wywrotki są bardzo dobre. Mają niskie zużycie ropy naftowej i są niezawodne. Wiele firm kupuje je, co zwiększa ich szansę wygrania przetargów. Zawsze jak odwiedzam serwis CASE Lublin, jestem zadowolony z ich usług. Pracownicy bardzo szybko przechodzą do realizacji mojego zamówienia. Niekoniecznie chodzi o naprawy usterek. Tylko raz zdarzyło mi się, ze w komputerze pokładowym koparki należało zmienić oprogramowanie. Informatyk zrobił to w przeciągu czterdziestu minut. Od tamtej pory nie ma problemów z tą koparką. Innym przykładem było dopasowanie nowej, węższej łyżki do kopania rowów melioracyjnych. Nie musiałem nawet zabierać ze sobą maszyny, ponieważ taki sam egzemplarz znajdował się w firmie. Szybko dobrano łyżkę, a montaż zaczął się już drugiego dnia. Oczywiście ten element został przetransportowany do mojej firmy. Myślę, że gdyby była zlokalizowana bliżej Lublina, trwało by to nie więcej niż trzy godziny. Serwis pracuje dobrze i szybko, co jest najważniejsze podczas prac budowlanych.

Często stosowanie podczas prac sprzętu CASE jest związane z tym, że serwis bardzo szybko obsługuje swoich klientów. Nie ma tam dodatkowych lub ukrytych opłat, dlatego jest to kolejna zaleta. Mam znajomych, którzy również mają firmy budowlane i wiem, że oni też chwalą ten serwis. Nie wiem jak jest w innych miastach, ale fachowcy z Lublina są naprawdę świetni,