Artykuły

Sielska winnica oraz zakwaterowanie agroturystyczne

Category: Usługi

Sielski urlop połączony ze zwiedzaniem winnicy poza miastem, z dala od korków i sztucznych świateł, jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy tęsknią za kontaktem z naturą. Krajowe winnice coraz częściej oferują możliwość zamówienia noclegów wraz z wyżywieniem i obowiązkowo z degustacją lokalnych win. Zdrowe jedzenie, spokojny sen i spacery na świeżym powietrzu, to tylko niektóre atrakcje winnic.

Pobyty wypoczynkowe w pięknie położonej winnicy 

winnica agroturystycznePolskie winnice stają się synonimem dobrego wypoczynku i niczym nie zmąconego relaksu. Co tam morze i góry, skoro w sielskiej scenerii możemy oglądać słońce zachodzące nad zieloną winnicą. Lokalna winnica agroturystyczne pobyty oferuje przez cały rok. Oczywiście najlepiej skorzystać z wypoczynku w okresie wegetacji, gdy kwitną zielone liście i dojrzewają kiście winogron. Warto także zarezerwować pobyt w agroturystyce podczas zbiorów i wytwarzania wina. To świetny moment, by zobaczyć, jak wygląda tradycyjna, ręczna produkcja tego cennego trunku. Mamy możliwość dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.  Ceny pobytów różnią się w zależności od pory roku. Co nie oznacza, że jesienią i zimą nie warto odwiedzać winnic. To także świetny czas na odpoczynek a wysokiej jakości usługi noclegowe przy winnicy z pewnością nas zadowolą. Piwnice z winem można zwiedzać przez cały rok i podobnie wygląda kwestia degustacji lokalnych wyrobów – jest możliwa o każdej porze roku. 

Noclegi w agroturystyce przy winnicy są atrakcyjne cenowo. Obejmują nie tylko zakwaterowanie, ale też możliwość dokupienia pysznego wyżywienia: śniadań i obiadokolacji. Gospodarze oprowadzą po winnicy, opowiedzą, jak wygląda zbiór winorośli i pielęgnowanie krzewów. Pobyty agroturystyczne w winnicy to świetna oferta dla zakochanych.