Artykuły

strzyżenie psów

Siostra kupiła psa dzieciom, potrzebne mu strzyżenie

Category: Usługi

Moja siostra ma dwójkę dzieci.Odkąd pamiętam to zawsze jest przez nie namawiana na psa. Siostra jednak mieszka w Krakowie w bloku i nie za bardzo chciała mieć pas właśnie tam. Zresztą przez wiele lat uważała, że dzieci są po prostu za małe na to żeby posiadać psa.

Strzyżenie psów przydatne latem

strzyżenie psówJednak ostatnio jej podejście znacznie się zmieniło. Chyba zobaczyła po prostu, że dzieci są już na tyle duże że mogą się zająć psem. I może nawet dobrze im to zrobi jeśli będą za kogoś odpowiedzialne. Siostra powiedziała dzieciom, że wezmą psa tylko musi być to jakiś mały pies ze względu na to, że mieszkają w bloku. I tak pojechali do schroniska żeby wybrać jakiegoś pieska. Szybko wybrali takiego, który chyba wszystkim spodobał się najbardziej. Był mały i miał długą sierść. Pani w schronisku powiedziała, że byłoby najlepiej gdyby odbyło się profesjonalne strzyżenie psów na terenie Krakowa bo temu psu może być po prostu za gorąco szczególnie latem. Taki fryzjer dla psa znajdował się w Krakowie w sumie niedaleko ich domu. Ten psi fryzjer powiedział, że jak najbardziej ten piesek nadaje się do strzyżenia i że trzeba będzie z nim przychodzić regularnie. Dzieci powiedziały, że ten fryzjer dla psów to jest taki koszt, który one będą same pokrywały ze swojego kieszonkowego. Był to bardzo ładny gest z ich strony jednak siostra powiedziała, że to ona będzie za to płaciła. W końcu jest to też jest pies. A ten pies po wizycie u fryzjera od razu wyglądał dużo lepiej. Na pewno po tej wizycie nie wyglądał jak kundelek a wręcz jak pies rasowy. Siostra nie ma teraz żadnego problemu z tym kto wyjdzie z psem.

A o to bała się najbardziej. Obydwoje bardzo chętnie zabierają pieska na długie spacery. Zresztą czasem nawet nie mogą się między sobą dogadać kto akurat teraz wyjdzie z psem bo każdy zazwyczaj bardzo chce z nim iść.

LEAVE A REPLY