Artykuły

Sklep sprzedający najlepsze gryzaki dla psów

Pracowałem w jednym z największych w mieście sklepów zoologicznych. Miejsce to oferowało wszystko dla zwierząt a marki, które były dostępne, znali wszyscy klienci. Szef stawiał przede wszystkim na jakość, bo kochał zwierzęta i dzięki temu wiedział jak ważne to było.

Zamówienie u producenta gryzaków dla psów

gryzaki dla psów producentW ostatnim czasie w sklepie pojawił się przedstawiciel handlowy, który przedstawił dość interesującą ofertę. Szef poprosił mnie, abym się tym zajął, ponieważ mi ufał i wiedział, że zamówię taki produkt, w który warto było zainwestować. Porozmawiałem z tym producentem i poznałem oferowany przez niego produkt. Zaprezentowane mi gryzaki dla psów producent z ogromnym doświadczeniem oferował i to dawało mi pewność, że warto zainteresować się współpracą. Gryzaki klienci chętnie kupowali dla swoich pupili, miałem więc świadomość, że produkt ten szybko będzie znikał ze sklepowych półek. Zgodziłem się na złożenie zamówienia i wszystkim zajął się ten przedstawiciel. Zostałem profesjonalnie obsłużony. Gryzaki okazały się być produktem, który klienci najchętniej wybierali i dlatego zamówienia składałem regularnie. Sam miałem labradora i dla niego wziąłem też taki gryzak. Nie chciał się z nim rozstawać i cieszyłem się, że dałem swojemu psu tyle frajdy. Szef zdecydował się zamówić u tego producenta jeszcze inne jego artykuły, bo zdawał sobie sprawę, że one również będą doskonałej jakości. Gryzaki jednak nadal górowały w sprzedaży, która była na bardzo wysokim poziomie.

Pod koniec roku namówiłem szefa, żeby wziął udział w akcji charytatywnej, której celem było wsparcie miejscowego schroniska dla zwierząt. Szef się chętnie zgodził i zadeklarował, że regularnie będzie brał udział  tego typu wydarzeniach. To był człowiek o dobrym sercu.