Artykuły

Skontaktowałem się z doświadczonym biologiem terenowym

Category: Usługi

Prowadzę przedsiębiorstwo zajmujące się pakowaniem żywności. W związku z tym, że odpowiadam za jakość pakowanego jedzenia w moich zakładach przemysłowych musi panować idealna czystość. Dodatkowo muszę posiadać cały system ochrony przed szkodnikami i insektami, które mogłyby się zadomowić w moim przedsiębiorstwie. Ostatnio zdecydowałem się sprawdzić, czy system ten działa poprawnie.

Biolog terenowy przeprowadził dla mnie audyt

audyt biologa terenowegoAby dowiedzieć się, czy tak jest musiałem przeprowadzić audyt biologa terenowego. W pierwszej kolejności musiałem więc znaleźć doświadczonego i rzetelnego biologa terenowego. Nie okazało się to trudne, co bardzo mnie ucieszyło. Bez problemu udało mi się znaleźć solidnego biologa, który miał szybkie terminy i mógł przeprowadzić audyt w moim przedsiębiorstwie już kilka dni później. Zauważyłem, że jego ceny są bardzo przystępne, a wielu klientów chwali go za wykonywane audyty i podkreśla zaangażowanie w ich stworzenie. Zdecydowanie nie działa on szablonowo, co było dla mnie bardzo ważne. Już wkrótce przekonałem się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że audyt okazał się rzetelny i profesjonalny. Raport sporządzony przez tego specjalistę okazał się niezwykle prosty do zrozumienia, a przy tym fachowy. Dobrze wiedziałem dzięki niemu, co powinienem zrobić, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć swoje zakłady.

Byłem bardzo zadowolony z jego usług, ponieważ jego praca nie przeszkadzała przy codziennej działalności przedsiębiorstwa. Ponieważ sam audyt i inspekcja zakładu trwały kilka dni to było dla mnie istotne. Zapoznał się on z całą dokumentacją zakładową, a także przeprowadził inspekcję oraz ocenę stanu techniczno-sanitarnego zakładu i jego otoczenia, co wszystko znalazło swoje odzwierciedlenie w raporcie.