Artykuły

Solidne etui marki Spigen

Category: Usługi

 

Od zawsze interesowałem się nowinkami technicznymi. Kiedy usłyszałem o nowym flagowym modelu telefonu, wiedziałem, że muszę go kupić. Niestety, od kilku lat pracuję na budowie, głównie jako cieśla szalunkowy i w pracy muszę używać słabszego, zastępczego telefonu.

Spigen chroni mój telefon

spigen ultra hybridDo tej pory, żadne znane mi etui, dostępne na rynku nie było w stanie ochronić moich urządzeń przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem na beton, czy dostawaniu się do środka kurzu i pyłu, które negatywnie wpływają na czułe układy elektroniczne i doprowadzają do powstawania spięć. W zeszłym roku dwa razy musiałem kupować nowy telefon do pracy, bo poprzednie ulegały wypadkom, po których nie udawało mi się ich ponownie uruchomić. Codzienne przekładanie karty z jednego urządzenia do drugiego, jest dość uciążliwe. Zajmuje to dłuższą chwilę, zanim wyjmę telefon z etui i go rozłożę. W pośpiechu też zdarza mi się upuszczać elementy obudowy, czy same karty pamięci i telefonii komórkowej, przez co tracę jeszcze więcej czasu na szukanie ich. W zeszłym miesiącu, na budowę zajrzał szef, żeby sprawdzić, jak wyglądają postępy naszej pracy. W pewnym momencie, kiedy się schylił, z kieszeni w koszuli wysunął mu się telefon. Byłem pewny, że urządzenie uległo uszkodzeniu. Myliłem się, na etui nie było ani jednego zadrapania. Zapytałem szefa, skąd wziął taką solidną osłonę na smartfona. Polecił mi etui spigen ultra hybrid, które dzięki poduszkom powietrznym amortyzuje upadki. Jeszcze tego samego wieczora zamówiłem etui na model, którego używałem w pracy.

Używam nowej osłony na smartfona od kilku tygodni i muszę przyznać, że świetnie się spisuje. Skutecznie chroni moje urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, a przy tym jest lekkie. Osłonki na przyciski chodzą lekko, dzięki czemu nie utrudniają korzystania z urządzenia.