Artykuły

sala weselna

Śpiewamy na komuniach i salach weselnych – super zajęcie

Category: Praca

Wieczna zabawa, to coś, co robimy z moim zespołem. Wiadomo, że muzyka na wszelkich imprezach to sprawa bardzo istotna. Każda sala weselna zawsze wynajmuje osoby do grania. Założyliśmy swój zespół i dzięki temu możemy przebywać z ludźmi w najważniejszych chwilach ich życia.

Pracujemy na salach weselnych

sala weselnaPrzyglądam się wtedy ich szczęściu. Podobała mi się ostatnio taka udekorowana sala weselna w Piasecznie z noclegiem, w której wszystko było tak misternie przygotowane, że sama nie wiem, jak wszystkim udało się to tak pięknie zrobić. Bukieciki z maluteńkich kwiatków były równo zrobione i związane, wszędzie były też inne ładne ozdoby. Taka pierwsza komunia to też dla nas nie problem. Wystarczy odpowiednia sala i już można śpiewać. Często przychodzą do nas dzieciaki i śpiewają razem z nami. Dzięki nam Warszawa wydaje się być weselsza. Uwielbiam swoją pracę, i najbardziej chyba taka pierwsza komunia mi się podoba, bo śpiewanie z dziećmi jest bardzo fajne. Mam nadzieję, że ludzie sa zadowoleni z naszej pracy, bo zawsze mówią, że tak, ale czy powiedzieliby, gdyby im się nie podobało? Tego nie wiem. W każdym razie, jak my gramy to cała sala bankietowa aż huczy od basów i wszystkiego. Gramy bardzo głośno i radośnie, tak prosto z serca dla ludzi. Najczęściej na nowej drodze życia, bo głównie to sala weselna jest przez nas obsługiwana. No ale ostatnio coraz częściej wynajmuje się muzyków też na komunie święte. To coraz częstsze rozwiązanie. Muzyka jest każdemu potrzebna, wszyscy uwielbiają śpiewać i tańczyć.

Nie każdy musi potrafić, ale ważne że się próbuje. Dobra zabawa jest najważniejsza i jestem pewna, że na moim weselu też będzie jakaś dobra kapela, z którą będę mogła sobie pośpiewać. A do mojego wesela też już niewiele czasu zostało, bo biorę ślub już za dwa pełne miesiące. Ale mam stres.

LEAVE A REPLY