Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Sponsoruję teściowej usunięcie opadających powiek bez skalpela

Sponsoruję teściowej usunięcie opadających powiek bez skalpela

Category: Zdrowie

 

Kiedy poznałam Łukasza mamę to od razu wiedziałam, że dogadam się z tą kobietą. Jest bardzo ciepłą osobą, która nigdy nie wtrąca się w nasze sprawy. Doskonale się dogadujemy i szczerze uwielbiam tę kobietę. Łukasza to bardzo cieszy.

Teściowa jest zachwycona usunięciem opadających powiek bez skalpela

usunięcie opadających powiek bez skalpela w SzczecinieMoja teściowa często daje nam różne prezenty bez żadnej okazji i bardzo dużo nam pomaga. Postanowiłam, że tym razem to ja zrobię dla niej coś i dzięki temu będę mogła się jej odwdzięczyć chociaż trochę. W środę odwiedziła nas Łukasza ciotka, która podpowiedziała mi jaką niespodziankę mogę przygotować dla teściowej. Ostatnio mocno interesowało ją  usunięcie opadających powiek bez skalpela w Szczecinie i szukała informacji na ten temat. Ciotka Łukasza nawet pomagała znaleźć salon, gdzie takie zabiegi wykonują. Póki co teściowa nie podjęła kroków w tym temacie i mam możliwość jej zrobić w takiej postaci niespodziankę. Znalazłam lokal, który profesjonalnie i od wielu lat wykonuje taki zabieg. Zapisałam teściową i zapłaciłam z góry, żeby nie podpytywała się o koszta. Zadzwoniłam do teściowej i poprosiłam, żeby zarezerwowała sobie sobotę, ponieważ ją zabieram w pewne miejsce i nie ma nic planować tego dnia. Oczywiście była bardzo ciekawa co ja wymyśliłam, ale nie pisnęłam ani słowa. W sobotę jak już zaparkowałam przed salonem to teściowa myślała, że zabieram ją na jakiś zabieg z maseczką. Kiedy w środku dowiedziała się co jej przyszykowałam to była na prawdę bardzo wzruszona. Widziałam, że jest szczęśliwa.

Teściowa po zabiegu wygląda jakby była o wiele lat młodsza. Zabieg nie był inwazyjny i bardzo sprawnie przeprowadzony. Wiem, że to był najlepszy prezent jaki dostała i będę starała się jeszcze nie raz ją tak pozytywnie zaskoczyć.