Artykuły

destylarka

Sprzedaż destylarek do wody

Category: Sklep

Mieszkam w Warszawie od kilku lat. Przyjechałem tutaj w poszukiwaniu pracy, ponieważ u nas na wsi nie było zbyt wiele perspektyw. Zatrudniłem się w sklepie, który mieści się w centrum Warszawy. Zarabiam bardzo dobre pieniądze i prowadzę spokojny tryb życia. W sklepie, który mnie zatrudnia sprzedaję autoklawy, które kupują klienci z całego miasta.

Destylarka kupiona u nas ma gwarancję

destylarkaOczywiście każdy nasz autoklaw posiada odpowiednią gwarancję i zapewniamy klientowi serwis urządzenia. Jakiś czas temu przyjechała do nas destylarka do wody, ponieważ wymagała ona serwisowania. Nasz pracownik od ręki się tym zajął i jeszcze tego samego dnia tania destylarka wróciła z powrotem do klienta. Nasz sklep poza sprzedażą prowadzi również dodatkowe usługi serwisowe. Ja odpowiadam tylko i wyłącznie za sprzedaż produktów w sklepie. Jak sprzedam autoklaw, to zawsze dostaję prowizję. Jest tak w przypadku każdego urządzenia. Do naszego sklepu przychodzą tylko zdecydowani klienci, którzy w dziewięćdziesięciu procentach wychodzą ze sklepu z towarem. Najlepiej sprzedają się autoklawy o pojemności piętnastu litrów. Klienci właśnie ten produkt najchętniej wybierają. Ostatnio był klient, którego interesowała destylarka do wody, która była jedną z najdroższych w naszej ofercie. Za jej sprzedaż dostałbym naprawdę wysoką prowizję. Klient się trochę wahał i stwierdził, że destylarka jest za droga, ale udało mi się go namówić tak dobrze, że ostatecznie ją u nas kupił. To była moja najlepsza sprzedaż w tym tygodniu!

Dzięki temu, że najdroższa destylarka do wody została sprzedana, wyrobiłem sobie miesięczny plan sprzedażowy. Odkładam pieniądze na nowy rower i dzięki tej sprzedaży już w przyszłym miesiącu będę mógł go sobie kupić. Bardzo się cieszę i ta praca sprawia mi bardzo dużo przyjemności.

LEAVE A REPLY