Artykuły

rolety zewnętrzne

Stylowe rolety zewnętrzne oczami blogera

Category: Wnętrza

Dzisiaj opowiem wam o moim chłopaku Mariuszu, który w końcu się ustatkował zawodowo. Mariusz mieszka z rodzicami w Szczecinie, ale niebawem planuje się wyprowadzić. Prowadzi własna firmę, więc niebawem będzie go stać na kupno własnego mieszkania w centrum Szczecina.

Rolety zewnętrzne i ich montaż

rolety zewnętrzne Mój chłopak sprzedaje rolety zewnętrzne, w które zaopatruje się u jednego z większych producentów. Prowadzi jednoosobową działalność, ale przyznam wam, że chłopak doskonale sobie radzi. Poza tym, że sprzedaje rolety to jeszcze je wszystkie sam montuje! Zaskoczyłam się jak mi powiedział o swoich planach związanych z tą firmą, ponieważ nie miał żadnego doświadczenia. Ostatecznie okazało się, że chłopak jest obrotny i świetnie sobie radzi. Ostatnio mi mówił, że sprzedaje od niedawna plisy, które się łatwo montuje i ma na nie coraz więcej zleceń. Kiedyś go zapytałam skąd on bierze te wszystkie zlecenia na rolety i okazało się, że sam się kontaktuje z firmami czy prywatnymi osobami i oferuje im swoje towary i usługi. Swego czasu bardzo rzadko był w domu, ale widać, że się wyrobił, ponieważ popołudnia ma wolne. Mariusz zakłada stylowe rolety zewnętrzne szczecin bardzo profesjonalnie i pytałam go skąd w ogóle wie jak to robić, skoro nie miał wcześniej z tym do czynienia. Twierdzi, że producent, od którego kupuje rolety zaoferował mu odpowiednie szkolenie z uwagi na to, że bardzo go polubił. No przyznam się wam, że nie miałam pojęcia, że taka sytuacja jest w ogóle możliwa a tu proszę! Mój chłopak monter zakłada rolety zewnętrze i świetnie się na tym zna.

Poprosiłam, by założył w takim razie plisy u mnie w pokoju, ponieważ żaluzje, które teraz mam są już zniszczone i mi się nie podobają. Dacie wiarę? Następnego dnia jak wróciłam z pracy to wszystko było już zamontowane! Złoty chłopak.

LEAVE A REPLY