Artykuły

Super sklep dla plastyków

Category: Sklep

Wszyscy mamy swoje ulubione miejsca w galeriach, czy dużych sklepach. Niektórzy uwielbiają sklepy z biżuterią, inni z ubraniami, czy bielizną. Podobno zakupy poprawiają nastrój i jest to święta prawda. Gdy możemy pobuszować w ulubionym sklepie, od razu nasz humor ulega znacznej poprawie. Ja jestem artystką, ale tworzę raczej tak sama dla siebie i uwielbiam kupować różne przybory.

Mój ulubiony sklepik plastyczny

polecany sklep dla plastykówGdy tylko widzę mój ulubiony, polecany sklep dla plastyków to nie mogę się opanować i muszę tam zajrzeć. Nawet, gdy mam mało czasu i wiem, że będę spóźniona, to muszę na chwilę tam wejść. Zawsze przeglądanie całego asortymentu zajmuje mi dużo czasu, ale mimo to, wiem, że chociaż chwilka nie zaszkodzi. Nie potrafię się oderwać i potem wszyscy do mnie wydzwaniają wzburzeni, że się znowu spóźniam. No cóż, artyści mają swój własny świat i nic na to nie poradzimy. Inni lubią kupować sukienki, czy zegarki, a ja nowe bloki, farby i ołówki. To moja pasja już od wielu lat i nawet czasami nagrywam jak rysuję, bo dzięki temu inni mogą się uczyć, jak stawiać pierwsze kroki w rysowaniu i od czego zacząć, gdy chcemy zarysować sylwetkę. Lubię też wykonywać prace na płótnie, ponieważ jest ono trwalsze niż bloki i ładniej wygląda powieszone na ścianie. Co jakiś czas kupuję nowe płótna i ramy do obrazów. Jednak radzę osobom, które dopiero zaczynają, by na początku próbować malować i rysować na blokach. Płótna do najtańszych nie należą, więc szkoda je marnować, a tak jak poćwiczymy na blokach, to potem lepiej będzie na płótnie wyglądała praca.

Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby nie sztuka. Okala całe moje życie i towarzyszy mi odkąd pamiętam. Dzięki farbom mogę pokazywać swoje emocje i uczucia, bez konieczności mówienia o nich. Nie zawsze łatwo powiedzieć jest wprost to, co się czuje.