Artykuły

Świetna zabawa dzięki fotobudkom z Łodzi!

Okres wiosenno-wakacyjny to idealny czas na organizacje najróżniejszych tematycznych imprez. Dodatnia temperatura i słoneczna pogoda sprawiają, że bardzo chętnie wychodzimy z domu po mroźnej zimie i szukamy sposobu, na jak najlepszą rozrywkę.

Doskonałe fotobudki na imprezy

fotobudka na imprezę łódźCo roku w naszym mieście odbywa się wiele imprez. Przeważnie są to pikniki rodzinne oraz festyny z najróżniejszymi konkursami i atrakcyjnymi nagrodami. Już z oddali widać wirujące balony na hel, czy tez zamki dmuchane po których chętnie skaczą zarówno dzieciaki, jak i młodzież. Tego roku postanowiłam wybrać się na jedną z takich imprez razem z przyjaciółką, która odwiedziła mnie z dalekich stron Polski. Chciałam razem z nia przywitać wspaniałe lato i pobawić się na festynie biorąc udział w konkursach karaoke, czy chociażby potańczyć na dyskotece pod chmurką. Zabrałyśmy oczywiście aparat, aby móc zrobić sobie na pamiątkę jakieś zdjęcia. Bardzo rzadko się widujemy, dlatego taka miła pamiątką zawsze jest wskazana. Kiedy dotarłyśmy na miejsce zobaczyłyśmy ogromną kolejkę do jednej z atrakcji, którą okazała się fotobudka na imprezę Łódź jest miastem, które naprawdę świetnie potrafi zorganizować każdą imprezę, co właśnie potwierdzono wynajęciem takiej fotobudki. Oczywiście od razu ustawiłyśmy się w kolejce nie mogąc się doczekać na naszą kolej. Ogółem fotobudki kojarzyły mi się zawsze z ciasnymi pomieszczeniami z jedną małą ławeczką, ale w tej fotobudce zmieściło się spokojnie kilka osób! Co więcej dostępne były najróżniejsze gadżety które można było ubrać do zdjęć. Ja wybrałam różowy szal z piórkami oraz okulary przeciwsłoneczne, a wyższa niemal o głowę przyjaciółka ubrała cylinder i śmieszne wąsy. Dodatkowe tło przedstawiające karaibską wyspę sprawiało, że zdjęcie naprawdę wyszło fenomenalnie. 

Dzięki fotobudce miałyśmy najlepszą pamiątkę z jej pobytu. Każda z nas wzięła sobie po zdjęciu i teraz mogłyśmy wspominać ten wspaniały dzień na każdym razem, kiedy na nie spojrzałyśmy. Zdjęcia z fotobudki były naprawdę niesamowitym i radosnym przeżyciem, które polecam każdemu, kto lubi się doskonale bawić w oryginalny sposób z przyjaciółmi!