Artykuły

Syn wybrał sobie technikum i chce zostać szklarzem

Category: Biznes

Mój syn Mikołaj jest moim oczkiem w głowie. Mamy ze sobą dobre relacje. Zawsze uczyłam go szacunku dla starszych i dla kobiet. Chcę żeby kiedyś dobrze ułożył sobie życie i wiem jak ważne w związku jest dobre traktowanie się nawzajem.

Szklarz jest poszukiwany

szklarzMieszkamy z synem w mieście Wrocław. Miasto jest spore. Ja pracuję jako archiwistka. Mój syn właśnie kończy gimnazjum i zastanawia się jaką szkołę wybrać. Zawsze namawiam go żeby realizował swoje pasje. W życiu trzeba robić to co się lubi. Nie można się do niczego zmuszać bo na dłuższą metę to się nie uda. Syn postanowił iść do technikum i uczyć się na szklarza. najtańszy szklarz działający na terenie Wrocławia w dzisiejszych czasach jak mówił jest poszukiwanym zawodem. Szklarz może wykonywać drzwi szklane lub balustrady. Widział tez na drzwiach otwartych w technikum, że szklarz może przygotowywać kabiny prysznicowe na wymiar. Technikum, które syn wybrał ma dobra renomę i wysoki poziom u nas w mieście. Poza przedmiotami zawodowymi, syn będzie musiał także uczyć się podstawowych przedmiotów takich jak polski czy języki obce. Pochwaliłam jego wybór i powiedziałam, ze będę mu pomagać jak tylko będę umiała. Syn jest odważny i zawsze stara się realizować swoje pasje. Szkoła zaczyna się we wrześniu. Syn pokazał mi stronę internetową szkoły. Były w niej opisane szklane balustrady. Podobał mi się program, który będzie obejmował mojego syna. Zajęcia pozwalały na rozwój i nauczyciele stawiali na praktykę. Mam nadzieje, że szkoła i zajęcia mojemu synowi będą się podobać. Trzymam także za niego kciuki żeby nie miał żadnych problemów w nauce.

W dzisiejszych czasach prawdziwi fachowcy są dużo bardziej doceniani niż osoby z wyższym wykształceniem. Wakacje minęły. Syn ma wszystko do szkoły kupione. Nie może doczekać się jak pozna nowych znajomych.

LEAVE A REPLY