Artykuły

szafy na wymiar

Szafy na wymiar i kuchnia u siostry

Category: Dom i ogród

Moja siostra niedawno kupiła nowe mieszkanie. Bardzo cieszę się z tego, że teraz będzie tak ładnie mieszkać. Mieszkanie kupiła w bardzo ładnej dzielnicy Katowic i to naprawdę bardzo korzystnie.

Szafy na wymiar zamiast meblościanki

szafy na wymiar Oczywiście kupiła je korzystnie ale i tak kosztowało naprawdę dużo pieniędzy. Jednak mieszkanie jest przestronne i myślę, że siostrze i jej rodzinie będzie się w nim naprawdę dobrze mieszkało. Siostra planowała jak urządzi mieszkanie. Centralnym punktem miała być naprawdę duża kuchnia, o której marzyła od dawna. Takie meble kuchenne jakie jej się podobały były dostępne tak naprawdę tylko na zamówienie. Zamówiła meble kuchenne na wymiar w firmie, która się tylko tym zajmowała. Szafki miały być na wysoki połysk i miała być także wyspa. Mieszkanie jest na tyle duże, że na pewno to wszystko razem będzie ładnie wyglądało. Będzie na pewno bardzo nowocześnie. Siostra nie lubiła klasycznych mebli. Jej najbardziej podobały się meble nowoczesne i taki styl do niej najbardziej pasował. Siostra zamówiła także szafy do zabudowy, były to naprawdę duże szafy zajmujące całą powierzchnię jednej ściany. Jednak te tanie szafy na wymiar w katowicach mają zastąpić wszystkie inne meblościanki czy komody, które by w innym wypadku się znalazły w mieszkaniu. Mi się bardzo podobało to, że siostra urządza mieszkanie w nowoczesnym stylu. Mi się zawsze takie wnętrza bardzo podobały. I może będzie to dla mnie pewnego rodzaju inspiracja bo sama za jakiś czas planuje zrobić w swoim mieszkaniu remont. Siostra w swoim mieszkaniu chce by wszystko było w jasnej kolorystyce.

Po prostu taki kolor będzie sprawiał, że mieszkanie będzie wyglądało na jeszcze większe niż jest w rzeczywistości i jeszcze bardziej przestronne. Remont będzie robił jej szwagier, który zajmuje się remontami zawodowo.

LEAVE A REPLY