Artykuły

Leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci

Szwagier leczy przepuklinę pachwinową u dzieci

Category: Zdrowie

Mój szwagier od lat pracuje jako listonosz. Wiadomo, że tym zawodem wiąże się to, że musi naprawdę dużo nosić. Po jakimś czasie jego pracy okazało się, że trzeba będzie przeprowadzić zabieg leczenia przepukliny pachwinowej. Znalazł odpowiedni ośrodek we Wrocławiu gdzie przeprowadzano leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci i dorosłych.

Leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci we Wrocławiu

Leczenie przepukliny pachwinowej u dzieciZdziwił się bo na oddział przyjął go chirurg dziecięcy a nie chirurg zajmujący się osobami dorosłymi. W tym samym budynku zostają przeprowadzone także zabiegi stomatologiczne. Przyjmował chirurg stomatolog, który decydował o tym czy dane schorzenie nadaje się do leczenia zabiegowego. Czasem najpierw osoby były kierowane na leczenie chorób dziąseł a dopiero potem mogły mieć przeprowadzony dany zabieg. Ten stomatolog zakładał także implanty stomatologiczne, na które miał chyba najwięcej klientów. Szwagier bardzo szybo miał przeprowadzony zabiegi i już dwa dni po nim został wypisany do domu. Zresztą szwagier mówił, że czuje się naprawdę dobrze i nie potrzebuje dłużej być w szpitalu. Po szpitalu miał jeszcze dwa tygodnie wolnego od pracy,aby mógł wrócić całkowicie do zdrowia i całkowitej sprawności. Wiadomo bowiem, że nawet najmniejszy zabieg jest jakąś ingerencją w organizm. Szwagier w pracy dostał też nowe zalecenia. I teraz także nie nosi już ciężkiej torby z listami jak wcześniej. Dostał nową torbę na kółkach i jest to dużo lepsze właśnie ze względu na przepuklinę.

Po dwóch tygodniach po zabiegu szwagier musiał pojechać jeszcze raz do Wrocławia na kontrolę do chirurga by zobaczyć czy wszystko prawidłowo się zagoiło. okazało się, że wszystko bardzo dobrze wygląda i szwagier może wracać do pracy. Jednak teraz musi na siebie uważać i nie może dużo dźwigać. Na pewno dobrym rozwiązaniem dla niego jest ta torba na kółkach.

Więcej o przepuklinie pachwinowej u dzieci można znaleźć na: sky-med.com.pl

LEAVE A REPLY