Artykuły

Szybka zmiana koloru oczu – tanie szkła kontaktowe

Category: Zdrowie

Każdy chce od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. Osoby o włosach kręconych chcą sprawdzić, jak będą wyglądać w prostych. Niektórzy posiadający ciemne włosy, farbują je na jasno i na odwrót.

Szkła kontaktowe bywają kolorowe

szkła kontaktoweTo samo dotyczy koloru oczu: jednak zmiana ich koloru jest obecnie o wiele łatwiejsza, niż choćby zmiana fryzury. Wystarczy kupić kolorowe tanie szkła kontaktowe, które umożliwiają sprawdzenie zupełnie nowych odcieni do naszej tęczówki. Obecnie można wybierać także spośród korekcyjnych soczewek, więc osoby z wadami wzroku też mogą pomyśleć o takim zakupie. Każda soczewka kontaktowa w kolorze (np. niebieskim) jest w pełni bezpieczna dla oka. Nie powoduje zaburzeń widzenia ani dyskomfortu podczas noszenia. Stosuje się do niej standardowe płyny do soczewek i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Dostępne są także soczewki kolorowe tzw. zerówki, bez korekcji wzroku. Bardziej odważne osoby mogą kupić szkła nawet ze wzorami. Kilkanaście dostępnych, zróżnicowanych wzorów o inspiracjach zwierzęcych i kolorystycznych. Nadają się na wyjątkowy wieczór lub imprezę w klubie. Dzięki kolorowym soczewkom można zrobić niezapomniane wrażenie na znajomych. Szkła o barwnej powłoce nie są dużo droższe, niż klasyczne korekcyjne, dlatego od czasu do czasu każdy może sobie pozwolić na taką inspirującą odmianę. Kiedy spotykamy swoich znajomych mając założone kolorowe szkła, dziwią się oni nowemu wyglądowi – który jest zupełnie inny poprzez zmianę widoczną na oku. Kolorowe soczewki budzą zainteresowanie, a osoba je nosząca, ma dobrą zabawę.

Efekt wzoru lub koloru sprawia, że twarz prezentuje się zupełnie inaczej. Dopasowanie odpowiedniego stroju np. na bal przebierańców zagwarantuje niezapomnianą zabawę w nowym wydaniu. Najbardziej popularne są wzory typu oko żmii.

LEAVE A REPLY