Artykuły

Tanie odbitki zdjęć

Category: Fotografia

Rok temu odbył się mój ślub. Z mężem mieliśmy wynajętego na tę okazję bardzo dobrego fotografa. W sumie ten pan przyjechał prawie z drugiego końca kraju żeby zrobić nam zdjęcia. Zależało mi na tym żeby były one najbardziej udane.

Zamówienie matowych zdjęć przez internet

matowe odbitki zdjęćPlanowałam, że gdy już będziemy je mieli to niektóre z nich powiększę i zamiast obrazów powieszę w naszym nowym domu. Uważam, że taki wystrój byłby na pewno czymś oryginalnym. Zresztą ja lubię bardzo wnętrza gdzie są zdjęcia. W końcu dzięki temu można zawsze trochę poczuć kim kto jest. Gdy otrzymaliśmy zdjęcia byliśmy zachwyceni. Ta sesja przeszła nasze wszystkie oczekiwania. Stwierdziłam więc, że po kilka zdjęć powinniśmy wysłać do gości w ramach podziękowań za udział w tym naszym wyjątkowym dniu. Nie wiedziałam tylko ile będzie nas to kosztowało. Dodatkowo chciałam żeby zdjęcia były matowe. Moim zdaniem tak wyglądają najlepiej. A takie matowe odbitki zdjęć okazuje się, że można zamówić przez internet. Jest to bardzo wygodna opcja. Myślałam, że trzeba będzie gdzieś jechać i jeszcze czekać sporo czasu. Bo w końcu chciałam zamówić ich większą ilość. A jednak możemy zrobić to wszystko sami i tylko czekać kiedy gotowe odbitki zostaną nam przysłane. Do tego nie kosztuje to dużo. Także przy okazji zamówiłam jeszcze dużo więcej zdjęć dla rodziców i świadków. Ważne żeby oni też mieli wspaniałą pamiątkę. W sumie od momentu zamówienia minęły kilka dni i mieliśmy już przesyłkę w domu.

Spodziewałam się, że będziemy musieli czekać ponad tydzień.Zdjęcia, które przyszły są bardzo wysokiej jakości. Tak jak chciałam są matowe i zostały wywołane na papierze wysokiej jakości. Także jestem bardzo zadowolona, że zrobiliśmy to w ten sposób. Zdjęcia podzieliliśmy i wysłaliśmy gościom, którym się to bardzo spodobało.