Artykuły

Tanie spodnie robocze

Category: Bezpieczeństwo

Pilnie poszukuję niedrogich spodni roboczych do pracy dla mojego męża. Pracuje on na budowie i szkoda by było, gdyby ubierał do pracy ubrania, w których chodzi na co dzień. Tym bardziej, że nie chodzi on w byle jakich rzeczach, ale tylko markowych, kupowanych u projektantów mody.

Najważniejsza jest wytrzymałość spodni roboczych

Spodnie roboczeZależy mi na tym, aby spodnie robocze były przede wszystkim wygodne, komfortowe i solidne. Praca jest ciężka, stad zwracam uwagę też na materiał, z którego mają być wykonane. Najlepiej, żeby byłą to bawełna albo popelina. Spodnie muszą być wytrzymałe, posiadać wiele kieszeni i być dobrze dopasowane w nogawkach i w talii. Dobrze, jakby posiadały wkładki ochronne, paski i inne elementy stwarzające większy komfort pracy. Jak już wspomniałam, mąż pracuje na budowie, więc ma styczność z różnymi czynnikami atmosferycznymi. Strój roboczy powinien zapewnić mu odporność na wiatr, opady i być przeciwdeszczowy. Chciałbym znaleźć takie spodnie robocze, które będą stosunkowo niedrogie, najlepiej do 200 złotych. Szkoda wydawać więcej pieniędzy na takie spodnie, tym bardziej, że pewnie niedługo znowu trzeba będzie kupować nowe. Na budowie dzieje się różnie, zdarzają się uszkodzenia odzieży, a także wypadki. Mojemu mężowi, na szczęście, jeszcze nigdy nic się nie przytrafiło podobnego, ale jak wiadomo, życie bywa nieobliczalne. Należy zawsze liczyć się z przewrotnością losu i ulotnością chwili. Nigdy nie wiadomo, co komu jest pisane.

Jeśli chodzi o ceny spodni roboczych, to są one bardzo zróżnicowane, w zależności od materiału i marki. Najdroższe są spodnie firmy MASCOT, cena za parę oscyluje w granicach 300 – 450 złotych. Według mnie to zdecydowana przesada, nigdy nie wydałabym takiej kwoty na zakup ubrania robotniczego.