Artykuły

blaty granitowe

Targi kamienia i minerałów

Category: Usługi

W sumie dość często w moim mieście odbywają się jakieś targi. Ja uważam, że lepiej w niedzielę czy sobotę pójść na takie targi niż jechać do galerii handlowej by tam chodzić i w ten dziwny sposób spędzać dzień. Na takich targach zawsze można zobaczyć coś naprawdę interesującego.

Pokaz skał i minerałów był bardzo ciekawy

blaty granitoweI tak w ostatni weekend w Warszawie dobyły się targi minerałów i kamienia. W sumie jest to największa taka wystawa przynajmniej w województwie mazowieckim, zresztą w innych pewnie też. Na targach było bardzo dużo wystawców. Mnie przyciągnął najbardziej jeden zakład kamieniarski, który prezentował blaty granitowe do łazienki i kuchni. Te blaty granitowe robiły naprawdę duże wrażenie. W sumie od razu wyobraziłam sobie jak inaczej by wyglądała moja kuchnia czy łazienka gdybym tylko miała takie blaty z kamienia, o których jednak na razie mogłam tylko pomarzyć. Po prostu gdy spytałam się o koszt wiedziałam, że szybko ich nie kupię. Jednak wiem już na co mogę w przyszłości zbierać pieniądze. Inny wystawca prezentował schody granitowe w różnych kolorach. Oczywiście nie były to całe schody a tylko jeden stopień. Takie schody z kamienia mogły być zastosowane zarówno zewnątrz domu jak i wewnątrz. Ja mieszkam w mieszkaniu także schodów takich nigdy mieć nie będę. Jednak moi rodzice mieszkają w domku. W środku schody prowadzące na piętro są drewniane a ile bardziej elegancko wyglądają takie schody z kamienia. I są chyba także łatwe do utrzymania.

Szkoda, że nie zabrałam z sobą rodziców. Planowali w najbliższym czasie jakiś większy remont domu i może te blaty i schody z kamienia byłyby dla nich jakąś alternatywą. Oczywiście wielu z wystawców prezentowało kamienie szlachetne. W sumie chyba jak każda kobieta mogłabym się patrzeć na te kamienie szlachetne godzinami.

Czytaj więcej na: stonefactory.pl

LEAVE A REPLY