Artykuły

telefony gigaset

Telefony gigaset oraz Gosia

Category: Technologia

Wynajmuję mieszkanie wraz z koleżanką. Małgorzata to przesadza, bo robi z siebie wielką gwiazdę a pracuje w jakiejś firmie windykacyjnej i użera się z tymi wszystkimi dłużnikami. Czasami pracuje w domu co mnie wkurza, bo wszędzie ma porozrzucane te słuchawki do call center, jakby potrzebowała ich tony.

W domu mieli telefony gigaset

telefony gigasetAle to jej pokój, jeżeli nie przenosi się na mój teren, to jest ok i nie robię problemów. Na szafce w przedpokoju stał telefon konferencyjny więc ją zapytałam co on tu robi, bo przecież jej praca nie wymaga posiadania tego typu sprzętu. Małgosia musi lecieć do pracy, ponieważ musi zanieść słuchawki do biura, których zapomniała ostatnio oddać i przy okazji zaniesie telefon konferencyjny, którego potrzebuje jej kolega na rano, ponieważ ma przeprowadzić jakieś poważne negocjacje i będzie przy tym kierownik. Uznała, że dobrze, że idzie, bo ma problemy od kilku dni i chce poprosić informatyków, żeby sprawdzili, czy centrale telefoniczne działają poprawnie. Firma, w której pracuje Małgorzata jest dość dużą firmą jak na nasze zabite dechami miasto i sporo ludzi tam pracuje. Gocha się chwaliła, że zespół dostał od szefa telefony voip do przetestowania, ponieważ podobno bardzo dobrze słychać jak podpięte są do nich słuchawki do call center i pracuje się łatwiej. W zeszłym roku wszyscy pracownicy, który pracowali w domu mieli telefony gigaset i byli z nich bardzo zadowoleni ale podobno w tamtym czasie szwankowały centrale telefoniczne i postanowili dokonać zmian. Ja to bym nie mogła pracować w domu. Potrzebuję kontaktów z ludźmi i cały dzień tak siedzieć mając na głowie słuchawki do call center to można zwariować! Gocha jest twardzielą, ale nie jest zbyt towarzyska, więc taka forma zatrudnienia jej odpowiada.

Dopiero jak wychodziłam z domu zauważyłam, że telefon konferencyjny został a Małgorzata wybiegając w pośpiechu o nim zapomniała. Postanowiłam do niej zadzwonić, ale telefon też niestety zostawiła. No trudno, będzie musiała iść drugi raz. Ciekawe czy jej się będzie chciało.

Więcej na temat telefonów gigaset można znaleźć na: https://www.voip24sklep.pl

LEAVE A REPLY