Artykuły

trener personalny

Trener personalny aktorek i aktorów

Category: Sport i rekreacja

Miałam taką swoją ulubioną aktorkę i w związku z tym, że bardzo lubiłam jej rolę lubiłam także przeczytać wywiady z nią.W ostatnim wywiadzie okazało się, że aktorka ta postanowiła się odchudzać ze względu na stan zdrowia.

Trener personalny aktorki okazał się skuteczny

trener personalnyDo tej pory była dosyć puszystą osobą i przez to też była po prostu charakterystyczna. Aktorka powinna być charakterystyczna by być rozpoznawalna. Swoje odchudzanie chciała zacząć już dawno jednak nie mogła ze względu na rolę otyłej dziewczyny, którą grała w serialu. Nie czuła się jednak dobrze sama z sobą i zaczęła się odchudzać. Była najpierw u dietetyka, który stworzył dla niej specjalną dietę. Nie mogła jednak mieć za mało kalorii bo aktorka planował bardzo intensywnie ćwiczyć. Prowadził ją najlepszy trener personalny z Krakowa gwiazd, który miał już na swoim koncie wiele sukcesów. Ten trener osobisty był także jednocześnie bliskim przyjacielem aktorki. Ja myślę, że w takich relacjach lepiej może było by dla niej gdyby ten trener był dla niej zupełnie nie znaną osobą. Jednak oczywiście wszystko zależy od tego jakie stosunki między nimi będą podczas ćwiczeń. Aktorka miała ułożony trening personalny, który miał być coraz bardziej intensywny. Po prostu czym miała bardziej chudnąć tym trening miał być bardziej intensywny. Taki intensywny trening funkcjonalny od samego początku mógłby po prostu zniechęcić każdego kto chciałby się zacząć odchudzać. Aktorka naprawdę zaczęła się zmieniać. W wywiadach mówiła też, że zaczyna się coraz lepiej czuć. I żałuje bardzo, że dopiero teraz zaczęła się odchudzać.

Była nawet w Krakowie na sesji zdjęciowej gdzie było widać jak bardzo schudła. Ja kibicowałam jej bardzo bo przed laty także intensywnie się odchudzałam i wiem że nie jest to łatwe. Zdrowie jest najważniejsze i dobrze, że sama do tego doszła.

LEAVE A REPLY