Artykuły

treningi indywidualne piłka nożna

Treningi indywidualne dla dzieci

Category: Sport i rekreacja

W sporcie osiągnąłem już chyba wszystko. Piłkarzem zawodowym byłem już kilkanaście lat, więc kiedyś trzeba było przejść na sportową emeryturę. Czasami ciężko było mi, ponieważ częste treningi, wyjazdy sprawiały iż czułem się pusty w środku.

Treningi indywidualne przedłużeniem przygody z piłką nożną

treningi indywidualne piłka nożnaJednak mój wysiłek się opłacił i już do końca swojej zawodowej kariery grałem w jednym z najlepszych klubów w Krakowie. Kiedy zakończyłem karierę postanowiłem, że nie mogę zerwać ze sportem na dobre. Kochałem to, co robię i z dnia na dzień nie mogłem sobie wyobrazić tego, że kończę. Postanowiłem, że otworzę swoją własną szkółkę piłkarską. Piłka nożna była moją pasją od zawsze, więc to był dla mnie priorytet. Zastanawiałem się tylko co powinienem zaoferować. Na początku w grę nie wchodziły profesjonalne treningi indywidualne piłka nożna Kraków, bowiem bałem się, że to się nie przyjmie. Poza tym wydawało mi się, że żaden rodzic nie będzie chciał mi zapłacić za to, bym uczył jego dziecko grać. Jak się okazało byłem w błędzie, bowiem moje zajęcia sportowe dla dzieci okazały się być prawdziwym hitem, a gdy tylko wywiesiłem ogłoszenie wielu rodziców dzwoniło, by zapisać swoje pociechy na treningi. Niestety czułem, że mi czegoś brakuje. Same treningi gry to nie wszystko. Na szczęście mój przyjaciel z boiska także przeszedł na sportową emeryturę i postanowił mi pomóc. Prowadził on treningi bramkarskie dla młodych chłopaków w różnym wieku. Żadne zajęcia pozalekcyjne w szkołach nie cieszyły się takim wzięciem jak moje piłkarskie zajęcia.

 

Dodatkowo dla tych chłopaków byłem autorytetem, ponieważ znali mnie z boiska ich rodzice, pokazywali moje akcje. Cieszę się, że mogę przekazywać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem z młodym pokoleniem. Napawają mnie oni dumą i wierzę, że wielu z nich trafi w przyszłości do reprezentacji.

LEAVE A REPLY