Artykuły

Uczestniczyłam w szkoleniach PSPO

Category: Biznes

Witajcie czytelnicy! Dzisiaj opisze wam szkolenia w jakich uczestniczyłam ostatnio w mojej firmie. Szkolenia te trwały dwa dni, co wielu cieszyło, gdyż nie musieli pracować. Jednak należy pamiętać, że obowiązki, których nie wykonaliśmy przez te dwa dni, nałożą się i będziemy je zrobić, albo po godzinach, albo w pracy.

Profesjonalne PSPO – wiele informacji

PSPOSzkolenia Professional Scrum Master, jak i Professional Scrum Product Owner prowadziła specjalizując się i doświadczona firma, którą szef znalazł w Internecie pod adresem Scrum.org. Także podczas tych dwóch dni odbywały się u nasz szkolenia Scaled Professional Scrum. Wszystkie one dotyczyły tego, jak kierować zespołem w pracy i jak zwiększać jego efektywność. Niby nic takiego. Jednak owe szkolenia PSPO pokazały mi, że można do swojej pracy, szczególnie z ludźmi podchodzić całkiem inaczej. Szkolenia Professional Scrum Master to nie były tylko wykłady i prezentacje. Także podczas tych dwóch dni szkoleń mieliśmy również wiele ćwiczeń. Ćwiczenia te obejmowały zakres tematyki wykładów, jakie zostały nam omówione. Myślę, że szkolenia Professional Scrum Product Owner to był definitywnie strzał w dziesiątkę naszego szefa. Podczas tego, co można określić jako profesjonalne PSPO wiele się dowiedzieliśmy i to na prawdę ciekawych, jak i interesujących rzeczy na temat naszej pracy. Uważam, że po zakończonych szkoleniach każdy będzie podchodził inaczej do swoich obowiązków, jak i do zadań zlecanych przez naszego szefa. Myślę, że także moje zarządzanie zespołem w firmie się zmieni. Takie Scaled Professional Scrum dały mi dużo i już teraz wiem jak postępować w pracy jak i z moimi współpracownikami czy podwładnymi.

Szkolenia tego typu na prawdę dają dużo, więc jeśli ktoś kiedykolwiek by miał mieć możliwość uczestniczenia na przykład w szkoleniach Professional Scrum Master, to jak najbardziej polecam, na pewno nie będzie żałował.

LEAVE A REPLY