Artykuły

Udział w wycieczce rowerowej do Zakopanego

Category: Turystyka

Kiedy narzeczona powiedziała mi o planach na wakacje, to byłem nieco zaskoczony. Do tej pory wypoczywaliśmy nad morzem wygrzewając się na plaży. Oliwia jednak miała zupełnie inne plany na te wakacje i musiałem przyznać, że jej pomysł dość mi się spodobał. To miały być aktywne wakacje.

Wielu ludzi zainteresowanych wycieczką rowerową

wycieczki rowerowe zakopaneMoja narzeczona wpadła na pomysł, żeby wybrać się do Zakopanego. Rowerem. Na początku sądziłem, że jest niepoważna, ale wyjaśniła mi, że były organizowane tego typu wycieczki rowerowe Zakopane idealnie się do tego nadawało i dlatego tę miejscowość wybrała moja narzeczona. Zarejestrowałem się od razu na stronie internetowej tego organizatora wycieczki rowerowej i przeczytałem regulamin. Była ograniczona ilość uczestników i zauważyłem, że na tę wycieczkę zapisało się już sporo osób. Zgłosiłem więc siebie i narzeczoną. Otrzymałem od razu instrukcję i mapę z trasą wycieczki rowerowej. Zapowiadała się całkiem niezła zabawa i nie mogłem się doczekać. Przygotowałem przed wyjazdem rowery. Napompowałem koła, kupiłem niezbędne klucze i narzędzia, żeby mieć na wszelki wypadek. Była to wielodniowa wycieczka rowerowa i musiałem być pewny, że wszystko ze sobą zabrałem. Noclegi były pod namiotem i taka forma zdecydowanie mi odpowiadała. Najbardziej cieszyłem się, że urlop tego roku spędzę aktywnie. Kiedy już przyszedł dzień wyjazdu i pojawiłem się z Oliwią w punkcie zbiórki, to było tam ponad pięćdziesiąt osób. Zapowiadała się ciekawa wycieczka.

To były moje najlepsze wakacje! Wymęczyłem się na rowerze, bo mało wcześniej jeździłem, ale nabrałem dzięki temu lepszej kondycji. Poznałem wiele ciekawych osób, z którymi wymieniłem się numerami telefonów. Za rok zamierzam zapisać się na taką samą wycieczkę rowerową.