Artykuły

Urodzinowa niespodzianka fotobudka – Płock

Jakiś czas temu byłam na świetnej imprezie, którą organizowała moja znajoma, było mnóstwo atrakcji dzięki którym ta impreza przebiegała w tak fantastyczny sposób. Dlatego na samą myśl o tym, iż moje imieniny zbliżają się wielkimi krokami postanowiłam, iż zaczerpnę kilka pomysłów z tamtej nocy i umieszczę je w tym wyjątkowym dla mnie dniu. Już od samego wejścia czekał na nas pyszny, schłodzony szampan,a w korytarzu ogromna fontanna- uwaga…z CZEKOLADY.

Fotobudki jako atrakcja na urodzinach

fotobudka - płockByłam już wtedy w raju, a to był dopiero początek. Już wtedy wiedziałam jednak, że ta noc będzie długa i do białego rana. Kolejna niespodzianka jaka na nas czekała to kino pod gołym niebem, kilkanaście filmów do wyboru, do tego popcorn, przekąski no i co dla mnie najważniejsze koce, którymi można było się przykryć, gdyby któremuś z gości zrobiła się troszkę chłodniej. Naprawdę dużo mogłabym pisać i wymieniać co mi się najbardziej podobało, jednak najlepsze zostawiłam na samym końcu. Fotobudka – płock tak własnie to skradło moje serce najbardziej. Pierwszy raz miałam okazje uczestniczyć w takiej formie zabawy, trzeba przyznać, że śmiechu było co nie miara, czas leciał błyskawicznie. Można stwierdzić, ze to nie jest bardzo fajne, jednak kiedy wchodzi się do budki w 10 osób, każdy w jakimś śmiesznym przebraniu, z przedziwną miną, naprawdę idzie popłakać się ze śmiechu.

Dlatego postanowiłam, że nie może tej atrakcji zabraknąć na moim przyjęciu imieninowym. Już nie mogę się doczekać i jestem pewna, że moi znajomi będą się przy tym tak świetnie bawić jak ja wtedy. Dobrze jest poczuć się jak dziecko, nawet na jedną szaloną noc ze znajomymi. Być może zapoczątkuję nową tradycję i kolejne imprezy, również będą z podobnymi atrakcjami jak ta, po cichu, liczę na to.