Artykuły

Wakepark czyli moja mama chce poznać moje zainteresowania

Category: Sport i rekreacja

Niektórzy nie mają ze swoimi rodzicami dobrych kontaktów. Całe rozmowy kończą się tylko na ; cześć, co tam? I nic poza tym. U nas zawsze jemy razem obiady, bo mama stara się zachować tradycję. Nigdy tego nie lubiłem, ale z biegiem czasu zacząłem to doceniać.

Wakepark miejscem dla matki i syna

wakeparkOstatnio moja mama powiedziała, że tak naprawdę, to mało wie o mnie. Mówi, że wie, że lubię skateparki, których w Polsce jest dużo,dlatego często wyjeżdżam i w sumie nic poza tym. To było dla mnie bardzo miłe, bo chciała poznać moje zwyczaje, i któregoś dnia spędzić ze mną cały dzień, by zobaczyć jak spędzam wolny czas. Ostatnio to w sumie skatepark na razie odszedł na dalszy plan. Może z raz w tygodniu się przejdę, a tak to zaczęło mnie interesować bardziej ostatnimi dniami kolarstwo górskie w Polsce. Mieszkaliśmy akurat na południu, więc do wszystkiego miałem dostęp. Niedaleko mnie był Kraków, więc mogłem sobie wszystko dobrze rozplanować, pod względem czasowym, aby wszędzie zdążyć. Zastanawiałem się, jak spędzić z mamą dzień, żeby ona też mogła z tego coś wyciągnąć i zaznać trochę rozrywki. Pomyślałem, że wezmę samochód i ruszymy na Bydgoszcz, no fakt, będzie to dłuższa wycieczka. No ale skoro mama sama chce, no to nie będę jej odmawiał zabawy. Postanowiłem, że często odwiedzany wakepark w Bydgoszczy będzie odpowiednim miejscem dla matki i syna. Tam mama też będzie się mogła trochę pobawić. Na początku pograliśmy sobie w piłkę. Mama trochę nieudolnie kopała, ale potem już zaczęło jej iść coraz lepiej. Najwięcej frajdy miała, jak wzięliśmy się za wakeboard. Myślałem, że się nie odważy, ale była bardzo dzielna i od razu weszła na deskę.

Instruktor wszystko dokładnie jej mówił, żeby sobie nie zrobiła krzywdy. Przeżyliśmy miły dzień, bo mogła zobaczyć, co ja robię w wolnym czasie, i tak naprawdę poznaliśmy się lepiej.

LEAVE A REPLY