Artykuły

Wizyta u dobrego fryzjera dla psów

Category: Usługi

 

Ja od dziecka uwielbiałam psy. I zawsze marzyłam o tym żeby jakiegoś pieska mieć. Jednak moi rodzice byli temu przeciwni. Uważali, że jednak mieszkamy w bloku i dlatego też pies nie jest dobrym pomysłem. Wiedziałam już wtedy, że gdy będę dorosła to na pewno będę miała pieska.

Wizyta z psem u fryzjera

profesjonalny psi fryzjer w WarszawieI tak się właśnie stało. Gdy tylko miałam już własne mieszkanie i sama się utrzymywałam to kupiłam sobie pieska, o którym zawsze marzyłam. Kupiłam sobie małego pieska jednak takiego, który ma dosyć długą sierść. Trzeba z nim po prostu będzie raz na jakiś czas chodzić do fryzjera. Jednak dla mnie to żaden problem. Najważniejsze, że mam psa.Gdy mój piesek był jeszcze szczeniakiem to jakoś tak za bardzo nie widziałam tego żeby sierść mu szybko rosła. Jednak gdy podrósł troszkę wiedziałam, że jest to najwyższy czas żeby skrócić te włosy. Na moim osiedlu jest psi fryzjer, który jest podobno bardzo dobry. Jest to profesjonalny psi fryzjer w Warszawie i jeździ do niego naprawdę wiele osób ze swoimi pupilami. Zadzwoniłam wcześniej i umówiłam się na wizytę. Mi bowiem ze względu na pracę pasuję tylko godziny popołudniowe. Poszłam tam ze swoim pieskiem także po południu. Okazało się, że ten salon psi jest naprawdę profesjonalnie urządzony. Nawet nie spodziewałam się tego. Już od samego wejścia bardzo mi się podobało. Wzięłam dla swojego pieska strzyżenie z myciem.Bo skoro piesek będzie miał nową fryzurę to także przy okazji można go przecież umyć.

Zresztą chętnie przyglądałam się jak robi to prawdziwy profesjonalista. Mojemu pieskowi naprawdę bardzo podobało się podczas tej wizyty. Niektóre pieski podobno nie lubią chodzić do fryzjera. Ale mój należy do tych piesków, które będą przychodziły tu z przyjemnością z czego się naprawdę bardzo cieszę.