Artykuły

projektowanie wnętrz

Własne biuro projektowania wnętrz

Category: Usługi

Cztery lata temu wraz z moją żoną otworzyliśmy nasze własne biuro architektoniczne. Zdecydowaliśmy się na otworzenie takiego własnego biura, ponieważ projektowanie wnętrz jest to pasja zarówno moja, jak i mojej żony.

Projektowanie wnętrz to moja pasja

projektowanie wnętrz Nasz zawód jest bardzo ciekawy. Niektórym zapewne wyda się nudny, ale każdy ma prawo do tego, by mieć przecież swoje zdanie. W zasadzie mnie już od dawna interesowała architektura wnętrz, także nie było dla mnie innego wyjścia niż studiowanie na tym właśnie kierunku. Bardzo, ale to bardzo cieszę się z tego, że wybrałem taki kierunek studiów, ponieważ nie dość że dzięki niemu mogę robić to, co lubię, to na dodatek poznałem cudowną kobietę z którą założyłem rodzinę, a to jest zdecydowanie mój największy sukces. Cieszę się niezmiernie, że mogę wykonywać ten ciekawy zawód i pracować, jako architekt, ponieważ jak już wyżej wspomniałem, to od dawna marzyłem o tym, żeby się właśnie tym zajmować. To nasze biuro znajduje się w przepięknym Polskim mieście, a miastem tym mianowicie jest Szczecin. To tutaj zdecydowaliśmy się z żoną założyć to nasze biuro, ponieważ oboje wychowaliśmy się tutaj, tutaj również ukończyliśmy studia, tutaj również mieszkamy, dlatego też nie było najmniejszych wątpliwości, co do tego, że jeżeli założymy swoje własne biuro, to założymy je właśnie w tym naszym rodzinnym mieście. Szczecin jest dużym miastem, mieszka tutaj naprawdę bardzo wielu mieszkańców, dlatego też mamy całkiem sporo zleceń na wykonanie różnego rodzaju projektów.

Na początku ciężko było się wybić, ponieważ jest to dość duże miasto, które już jest można powiedzieć, że przepełnione różnego rodzaju firmami i tym podobnymi przedsiębiorstwami. My z żoną jednakże zdecydowaliśmy się zaryzykować, co do własnego biznesu i to nam się na szczęście opłaciło.

Więcej na stronie http://kokowski.com

LEAVE A REPLY