Artykuły

Baby annabell

Wprowadzam do sklepu nowe zabawki – Baby Annabell

Category: Sklep

Jestem Elżbieta i prowadzę sklep z zabawkami w centrum Torunia. Mój sklep cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Współpracuję z najlepszymi producentami z lokalnego rynku. Zamawiam zabawki, które są najwyższej jakości i spełniają wszystkie wymagane normy.

Baby Annabell hitem w sklepie z zabawkami

Baby annabellSama mam dzieci i wiem jakie to ważne aby zabawki były bezpieczne. Dzieci często wkładają zabawki do buzi i wszystkie małe elementy muszą być zawsze dobrze przymocowane. Dlatego zdecydowałam się na wyższy wydatek i zamawiam zabawki porządnych i znanych firm. Ostatnio zamówiłam do mojego sklepu towary od nowego producenta, z którym nawiązałam współpracę. Zamówiłam plac zabaw little tikes. Jest bardzo ceniony wśród specjalistów. Ma bardzo dobre opinie. Jest kolorowy i bezpieczny dla dzieci. Zamówiłam też kilka huśtawek. Huśtawka little tikes ma bardzo dobre zabezpieczenia. Głębokie siedzisko i wysokie oparcie zapewnia, że dziecko bujając się ma prawidłową postawę. Zabawki little tikes gwarantują, że zabawa zawsze jest udana. Dzieci bawiąc się, dużo się uczą i rozwijają spostrzegawczość. Zabawki little tikes są bezpieczne i trwałe. Mają dobre opinie tak samo jak tania baby annabell, lalka którą sprowadziłam do sklepu ponad dwa miesiące temu. Na początku długo zastanawiałam się czy lalkę kupić do sklepu. Przerażała mnie troszkę jej cena. Przekonał mnie wynegocjowany rabat, który dostałam od producenta. Zabawka jest idealna dla dziewczynek.

 

Lalka przypomina prawdziwego bobasa przede wszystkim swoim zachowaniem. Pije mleczko ze specjalnej butelki a także załatwia się na nocnik. Wszystkie moje zabawki, które zakupuje na początku testuje z moimi dziećmi. Chcę dokładnie wiedzieć jakie funkcje spełnia zabawka, żeby móc rodzicom przekazać wszystkie szczegóły na temat zabawki.

LEAVE A REPLY