Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Wprowadzam z kierownikiem do firmy nowy system zarządzania magazynem

Wprowadzam z kierownikiem do firmy nowy system zarządzania magazynem

Category: Technologia

Jestem Iza. Jestem zatrudniona w sklepie spożywczym. Pracuję na stanowisku asystentki kierownika. Kierownik chce zainwestować w magazyn. Dostał zgodę od prezesa. Wspólnie zastanawiamy się co można zrobić.

Zarządzanie magazynem ma być łatwiejsze

zarządzanie magazynemZależy nam na czymś skutecznym. Chcielibyśmy aby wyniki były szybko widoczne. Natrafiliśmy na program magazynowy, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Kierownik poprosił abym się tym zajęła. Zadzwoniłam do producenta, który oferował system wms. Program magazynowy był przeznaczony do magazynów o różnej powierzchni. Nasz był spory. Miał dużo towaru i musieliśmy dostosować program do naszych warunków. Wczoraj miałam spotkanie z producentem. Pan zaproponował mi wms odpowiedni do naszego magazynu., program magazynowy ma ułatwiać pracę na każdym szczeblu. System wms jest łatwy w obsłudze. Dodatkowo producent organizuje szkolenia z programu za dodatkową dopłatą. Sprawdzone zarządzanie magazynem ma być łatwe i nie ma dochodzić do sytuacji, że program będzie pokazywał nam błędne dane. Wszystko jest tak zaprojektowane, że program nie może się mylić. Gdyby system wms nie działał prawidłowo od razu będzie to zauważone przez nas. W takich sytuacjach podobno pojawia się jakiś komunikat i wówczas należy zadzwonić po specjalistę. Przedstawiłam wszystkie informacje, które się dowiedziałam mojemu kierownikami. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu u nas w firmie. Umówiliśmy się na szkolenie w piątek. Mają być na nim wszyscy pracownicy. Cały dzień zostanie przeznaczony tylko na szkolenie z wms. Prezes także przyjechał na szkolenie. System wms bardzo m się spodobał.

Był zadowolony z efektów naszej pracy. Pracownicy łatwo przyswajali wiedzę. Dodatkowo każdy pracownik otrzymał do domu katalog z najważniejszymi informacjami które musiał zapamiętać.

LEAVE A REPLY