Artykuły

Wybór sali na wesele w Gdańsku

Razem z narzeczonym postanowiliśmy wziąć ślub w naszym rodzinnym mieście, blisko ukochanego morza. Decyzja ta uradowała naszych bliskich oraz przyjaciół, a my sami zaczęliśmy przygotowania do najważniejszego dnia w naszym życiu.

Ładna sala na wesele w Gdańsku

sale weselne gdańskPrzygotowania rozpoczęłam od zakupu sukienki oraz smokingu dla przyszłego męża. Kolejnym etapem przygotowań były sprawy związane z załatwieniem wszelkich urzędowych i kościelnych formalności. Wówczas, przyszedł czas na inne zobowiązania w postaci wyboru miejsca na nasze przyjęcie. Jeżeli chodzi o sale weselne Gdańsk z pewnością ma wiele do zaproponowania. Z pomocą przyjaciół i znajomych udało nam się znaleźć bardzo dużą i przestronną salę na organizację naszego wielkiego dnia. Już przy pierwszej wizycie w środku, oczarowała mnie drewniana podłoga, wspaniale duże okiennice, a także długie stoły z ozdobnymi krzesłami. Wewnątrz znajdowała się również świetnie wyposażona nowoczesna kuchnia, a toalety były nowoczesne i urządzone w stylu rustykalnym. Obok części restauracyjnej znajdowała się przestronna sala z parkietem, która służyła do zabawy tanecznej. Całość świetnie nadawała się na organizację wesela, a ja z przyjemnością zapoznałam się z bogatym menu, które obfitowało w tradycyjną kuchnię polską. Nasze przyjęcie weselne było bardzo udane. Goście byli bardzo zadowoleni z miejsca, w którym świetnie bawili się przez całą noc, a ja wraz ze świeżo upieczonym mężem miło wspominam ten czas, który spędziliśmy wśród najbliższych w miłym i funkcjonalnym lokalu.

Organizacja naszego przyjęcia ślubnego zajęła mi sporą ilość czasu. Na szczęście, przy pomocy najbliższych udało mi się znaleźć idealne miejsce na imprezę. Duże, przestronne miejsce z osobnym parkietem tanecznym spełniło nasze oczekiwania, a zabawa była wyśmienita.